Z Polski - Studencka Polityka

Student Depot - największa sieć prywatnych akademików w Polsce zaczęła rezerwacje miejsc na nowy rok akademicki 2023/24!

2022-02-16 13:12:50

Student Depot - największa sieć prywatnych akademików w Polsce zaczęła rezerwacje miejsc na nowy rok akademicki 2023/24! W ofercie sieci jest dziewięć domów studenckich o podwyższonym standardzie. Zlokalizowane są w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie i Gdańsku. Taki format mieszkań dla studentów jest bardzo popularny za granicą, a do Polski wchodzi przebojem, bo to świetna alternatywą dla wszystkich tych, którzy szukają dobrze zlokalizowanego, kameralnego miejsca do mieszkania podczas studiów.

Akademik Student Depot w WarszawieTo idealne miejsce dla studentów, którzy potrzebują wygodnego, bezpiecznego miejsca do nauki, a jednocześnie chcą poznać i spędzać czas z młodymi ludźmi z całego świata.  Akademiki w cenie oferują szybkie wifi, całodobową ochronę, prywatną łazienkę i aneks kuchenny, a także strefę work&chill. Mieszkańcy Student Depot mają także do dyspozycji gameroomy, siłownie, wspólne kuchnie, patia z leżakami, stoły do ping-ponga oraz miejsca do cichej nauki. To co ważne koszt wszystkich mediów jest w cenie najmu, a sieć oferuje bardzo przejrzyste i jasne formy rozliczenia oraz gwarancje ceny przez cały okres mieszkania.

W zeszłym roku Student Depot oddało otworzyło swój najnowszy obiekt - akademik w Krakowie. Największy dom studencki w mieście oferuje komfortowe i w pełni wyposażone jedno- lub dwuosobowe mieszkania z prywatną łazienką i aneksem kuchennym, charakteryzujące się przemyślanymi układami pomieszczeń i modnym designem.

Kompleksowe rozwiązanie dla wymagających

W roku akademickim 2023/24 na studentów czekały będą miejsca w dwóch kolejnych domach studenckich sieci – w Warszawie i Łodzi. Nowe akademiki wyróżniają się bogatą ofertą miejsc do  spędzania wolnego czasu w nowocześnie zaprojektowanych przestrzeniach wspólnych. Przyszli mieszkańcy będą mogli skorzystać m.in. z siłowni, strefy chill, pokojów do cichej nauki, a nawet sal multimedialnych, gamingowych i ze stołem bilardowym. Jak wszystkie akademiki Student Depot zlokalizowane są blisko uczelni i centrum miasta.

Zobacz wnętrza Akademika Student Depot w Warszawie Wilanowska >>    

Zobacz wnętrza Akademika Student Depot w Łodzi Wróblewskiego >>  
     

- Nasze najnowsze obiekty o podwyższonym standardzie odpowiadają na potrzeby najbardziej wymagających studentów. Zadbaliśmy o wyjątkowy komfort każdego z mieszkań studenckich i różnorodność stref wspólnych, dzięki czemu mieszkańcy mają możliwość uczenia się w strefie cichej nauki, korzystania z siłowni, spędzania czasu z nowymi znajomymi z całego świata w funkcjonalnie urządzonych przestrzeniach lub przygotowania posiłków we wspólnej kuchni. Z kolei rodzice docenią bezpieczeństwo, które zapewnia całodobowa ochrona i służąca wsparciem na co dzień administracja obiektu - mówi Dyrektor Zarządzająca Student Depot Jolanta Bubel.

Student Depot

Student Depot to prawie 4,2 tys. miejsc zakwaterowania w dziewięciu prywatnych domach studenckich o podwyższonym standardzie w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Łodzi i Lublinie. Do 2025 udostępnione zostanie kolejnych kilka tysięcy miejsc. Właścicielem firmy są podmioty powiązane z Griffin Capital Partners oraz Kajima Student Housing Limited, podmiot zależny od Kajima Europe i stanowiący część japońskiej Kajima Corporation.

Artykuł Partnera

fot. materiały Partnera

Słowa kluczowe: akademik Warszawa, akademik Łodź, domy studenckie prywatne, rok akademicki 2023/24

Akademik Student Depot w Krakowie (9)

Akademik Student Depot w Krakowie - Zdjęcie nr 1
Akademik Student Depot w Krakowie - Zdjęcie nr 2
Akademik Student Depot w Krakowie - Zdjęcie nr 3
Akademik Student Depot w Krakowie - Zdjęcie nr 4
Akademik Student Depot w Krakowie - Zdjęcie nr 5

Akademik Student Depot w Warszawie (13)

Akademik Student Depot w Warszawie - Zdjęcie nr 1
Akademik Student Depot w Warszawie - Zdjęcie nr 2
Akademik Student Depot w Warszawie - Zdjęcie nr 3
Akademik Student Depot w Warszawie - Zdjęcie nr 4
Akademik Student Depot w Warszawie - Zdjęcie nr 5

Akademik Student Depot w Łodzi (11)

Akademik Student Depot w Łodzi - Zdjęcie nr 1
Akademik Student Depot w Łodzi - Zdjęcie nr 2
Akademik Student Depot w Łodzi - Zdjęcie nr 3
Akademik Student Depot w Łodzi - Zdjęcie nr 4
Akademik Student Depot w Łodzi - Zdjęcie nr 5
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
10. Warszawski bal doktorantów Warszawa

Dowiedz się więcej o jubileuszowej edycji wyjątkowego wydarzenia.

Skutki zerwania współpracy z Rosją w dziedzinie nauki i techniki

Sprawdź, co decyzja MEiN oznacza w praktyce.

Namioty Wyklętych - studencka akcja upamiętniająca Żołnierzy Wyklętych

Dowiedz się więcej o wydarzeniu, które odbędzie się już 6 marca.

Polecamy
W jaki sposób studenci mogą wspierać obywateli Ukrainy?

Chcesz pomóc uchodźcom z Ukrainy? Sprawdź, co możesz zrobić.

Polecamy
Ostatnio dodane
10. Warszawski bal doktorantów Warszawa

Dowiedz się więcej o jubileuszowej edycji wyjątkowego wydarzenia.

Skutki zerwania współpracy z Rosją w dziedzinie nauki i techniki

Sprawdź, co decyzja MEiN oznacza w praktyce.

Ostatnio komentowane
Mniej pieniędzy na stypendia naukowe od 2011 r.
Mniej pieniędzy na stypendia naukowe od 2011 r.

Niepomyślne wieści dla wszystkich prymusów - od przyszłego roku akademickiego stypendia za dobre wyniki w nauce utracą tysiące studentów.

Popularne