Inne - Z Organizacji

Stwórz międzypokoleniowy spektakl!

2023-04-07 08:24:15

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury zaprasza do udziału w kolejnej edycji projektu Art Generacje, podczas którego stworzymy międzypokoleniowy spektakl. Projekt będzie trwał od maja do czerwca. Wszystkie działania odbywać się będą w Centrum ŁOWICKA na Starym Mokotowie. Udział w projekcie jest bezpłatny.

spektaklArt Generacje (https://www.fundacja.dramaway.pl/projekty/art-generacje) to artystyczno-społeczny projekt Teatru zaangażowanego społecznie (https://www.centrum.dramaway.pl/drama-i-teatr-zaangazowany-spolecznie), który realizujemy od 2013 roku. Do wspólnego stworzenia teatru wspólnotowego zapraszamy wszystkich, którzy chcą podzielić się z nami swoim spojrzeniem na temat szeroko pojętych wartości, które będą tematem przewodnim tegorocznej edycji naszych działań.

Jakie są nasze wartości? Czy zdarza nam się nie postępować w zgodzie z wartościami, które wyznajemy? Czy takie słowa jak szacunek, uczciwość, miłość, zdrowie, solidarność zmieniają swoje znaczenia wraz ze zmieniającym się światem? Wspólnie będziemy szukać odpowiedzi, które z wartości uznajemy za uniwersalne i w danym momencie najważniejsze. Podczas pracy warsztatowej razem zadecydujemy, czy chcemy skupić się na wartościach indywidualnych czy może tych, które wspólnie uważamy za najistotniejsze, dla nas, dla grupy, a może dla świata?

Będziemy spotykać się średnio dwa razy w tygodniu oraz w kilka dni weekendowych, a rezultaty naszych działań zostaną przedstawione podczas dwóch spektakli finałowych, które odbędą się  w czerwcu w Centrum ŁOWICKA (https://lowicka.pl/).

Nie wymagamy doświadczenia aktorskiego lub innych potwierdzonych talentów artystycznych. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że sam/a odkryjesz w sobie talenty, których może do tej pory u siebie nie dostrzegałaś/eś. Do udziału zapraszamy wszystkie osoby dorosłe.

Więcej informacji także na naszym Facebooku (https://www.facebook.com/dramaway) oraz stronie internetowej (https://www.fundacja.dramaway.pl). Zachęcamy również do wypełnienia formularza (http://bitly.pl/GjPVV), dzięki któremu będziemy mogli pozostać w kontakcie, oraz do wzięcia udziału w spotkaniu otwartym dla osób zainteresowanych projektem, które odbędzie się 27 kwietnia w Centrum ŁOWICKA.

Projekt współfinansowany przez miasto stołeczne Warszawa.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: spektakl, Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury, Art Generacje
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
spektakl
Stwórz międzypokoleniowy spektakl!

Poznaj szczegóły projektu Art Generacje.

Magazyn "Biznesmaniak" - nabór do 1. numeru 2019/20!

Twoja szansa, by zaistnieć! Napisz artykuł naukowy, który zostanie opublikowany w studenckim czasopiśmie!

Nocne Listowanie 2019 - informacje o inicjatywie Wrocław

Wspólne pisanie listów z prośbą o wsparcie stypendialne dla niepełnosprawnych studentów.

Polecamy
Angielski B2 plus - o co w tym chodzi?

Język angielski ciągnie się za nami przez cały proces edukacji. Po zaliczeniu na studiach języka na poziomie B2 przychodzi pora na kurs B2 plus… Dowiedz się, dlaczego!

Wampiriada 2019 w Krakowie - Szczegóły Kraków

Honorowe krwiodawstwo to szczytny cel. Już niedługo, będzie możliwość oddania krwi w Krakowie, dzięki słynnej inicjatywie NZS!

Polecamy
Ostatnio dodane
spektakl
Stwórz międzypokoleniowy spektakl!

Poznaj szczegóły projektu Art Generacje.

Magazyn "Biznesmaniak" - nabór do 1. numeru 2019/20!

Twoja szansa, by zaistnieć! Napisz artykuł naukowy, który zostanie opublikowany w studenckim czasopiśmie!

Popularne