Wiadomości - Z życia Uczelni

Tam są ludzie, czyli student na portalu randkowym

2016-06-15 08:48:20 | artykuł sponsorowany

 Do czego służą portale randkowe, każdy na pewno dobrze wie. Zresztą sama ich nazwa nie pozostawia tutaj jakichś specjalnych złudzeń, chociaż trzeba bardzo mocno podkreślać, że tak jak cały Internet, portale randkowe także się zmieniają.

Dlatego portal randkowy buziak.pl, to miejsce gdzie z pewnością znajdziemy ciekawe osoby do rozmowy i zwykłej wymiany buziaków, a sympatia.pl na pewno posiada mnóstwo sympatycznych użytkowników, ale bynajmniej nie są to jedyne możliwości, jakie tego typu serwisy nam umożliwiają.

Randki to oczywiście podstawa

    Mimo wszystko zacząć trzeba od funkcjonalności klasycznej, ponieważ w serwisach randkowych randki internetowe są cały czas zdecydowanie najważniejszym elementem i chociaż nie ma już silnego promowania właśnie tej kwestii, a czasami w ogóle nawet nie są promowane jako główny element działalności portalu, to na nich wszystko będzie się zaczynało i kończyło.
    Studentowi oczywiście specjalne narzędzia do poszukiwania partnerów na randki nie są przesadnie potrzebne. Jest on otoczony dużą ilością osób, które można zaczepić i gdzieś zaprosić każdego dnia. Student chodzi też na najróżniejsze imprezy, do klubów czy na prywatki akademickie. Wbrew pozorom, wiele osób stara się jednak szukać partnerów trochę dalej od siebie. Określenie „dalej” nie oznacza drugiego końca Polski, ale kogoś z innego środowiska. Uniwersytety potrafią być bowiem dość „hermetycznym” środowiskiem.
    Wśród studentów popularne są nawet żarty, że każdej politechnice przypisany jest jakiś uniwersytet o profilu pedagogicznym, gdzie można znaleźć dla siebie dziewczynę. W rzeczywistości często chodzi jedynie o to, by nie szukać partnera/partnerki w gronie studenckim. Portale randkowe pozwalają na znalezienie wielu ciekawych osób bez najmniejszych problemów.

Wspólne zainteresowania

    Najważniejszą zmianą, jaka dotyka obecnie portale randkowe, jest ich przekształcanie się z miejsc o charakterze matrymonialnym, w miejsca gdzie można poznać wiele nowych ludzi, nie zawsze myśląc o zamążpójściu. Czasami są to osoby na jedną randkę online, czasami po wielu rozmowach w sieci spotykają się w realu, pozostając tylko przyjaciółmi. Najczęściej jednak ludzie łączą się w trwałe związki, dobierając się poprzez wspólne pasje i zainteresowania.
    Serwisy internetowe nastawione są na randki dla osób w każdym wieku. Pomagają w znalezieniu nowych znajomych, przyjaciół, a w najlepszym przypadku dzięki takim serwisom można znaleźć miłość swojego życia. Tutaj odnajdują się pasjonaci koncertów mało znanego zespołu, wspólnej nauki tańca, a nawet wyjazdów do egzotycznych krajów. Możliwości „poznawczych” na portalach randkowych jest bardzo wiele, a jedną z nich jest z pewnością miłość i „ślubny kobierzec”.

    Warto skorzystać z szerokiej oferty, jaką mają dla nas portale randkowe w sieci. Nie ważne czy jesteśmy studentem otoczonym mnóstwem znajomych, czy raczej typem samotnika nie wychodzącym na wieczorne imprezy. Na portalu randkowym każdy znajdzie właściwą osobę, dzięki której poczuje się lepiej, będzie mógł porozmawiać o wspólnych pasjach oraz przyjemnie spędzi czas wolny.


artykuł sponsorowany

Słowa kluczowe: randki online, portal randkowy, randki internetowe, portale randkowe, singiel
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
  • Darmowe randki [0]
    Randkowicz
    2017-06-20 18:44:52
    Zapraszamy na Darmowe Erotyczne Randki na www.sexustawki.pl
Zobacz także
konto dla studenta
Idealne konto bankowe dla studenta - czyli jakie?

Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce zapraszają do Poznania Poznań

Na starcie w stolicy Wielkopolski pojawi się wielu czołowych zawodników.

Ruszyły zapisy na VIII edycje "Samochodowego Rajdu Ulicznego" [WIDEO] Wrocław

ZSP UE Wrocław już po raz ósmy organizuje największą i jedyną w swoim rodzaju przebieraną grę miejską.

Polecamy
reklama Studia filologiczne
Studia filologiczne - czy warto? Gdzie można znaleźć potem zatrudnienie? Wrocław

Niektóre osoby obawiają się jednak, że absolwenci filologii nie są cenionymi kandydatami na rynku pracy. Nic bardziej mylnego!

Prestiżowy europejski grant dla naukowca z Uniwersytetu Gdańskiego Gdańsk

Poznajcie dra hab. Michała R. Szymańskiego i jego badania, które zostaną dofinansowane przez Europejską Radę ds. Badań Naukowych.

Polecamy
Ostatnio dodane
konto dla studenta
Idealne konto bankowe dla studenta - czyli jakie?

Na co zwrócić uwagę zakładając konto bankowe?

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce zapraszają do Poznania Poznań

Na starcie w stolicy Wielkopolski pojawi się wielu czołowych zawodników.

Ostatnio komentowane
Zimowa rekrutacja na UZ
Zimowa rekrutacja na UZ Zielona Góra

Na Uniwersytecie Zielonogórskim trwają przygotowania do zimowej rekrutacji na studia II stopnia.

Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej
Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej Szczecin

Chcesz znaleźć dla siebie odpowiednie studia? Wcale nie jest za późno! Przyjdź na Akademię Morską w Szczecinie!

Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.