Targi - Edukacja

Targi Master Days 2018: znajdź studia magisterskie za granicą

2018-02-16 11:31:54

Studiowanie za granicą to cały czas łakomy kąsek dla polskich studentów. Chęć rozwoju osobistego, przeżycia przygody, poznania nowych osób czy zdobycia dyplomu renomowanej, zagranicznej uczelni, to czynniki, zwracające uwagę młodych ludzi. Nie da się ukryć, że z roku na rok coraz więcej polskich studentów myśli nad studiami magisterskimi za granicą. W kontakcie z zagranicznymi uczelniami, odnalezieniu się na rynku pracy i rozpoczęciu międzynarodowej kariery pomagają Targi Master Days 2018.

student absolwent - Master Days 2018

- Studia magisterskie, które ukończyłem za granicą to nie tylko wspaniałe wykształcenie  - aktualna wiedza z interesującej mnie dziedziny czy praktyczne doświadczenie uzyskane mi.in. podczas stażu we Francji. To wspaniała przygoda, podczas której poznałem osoby z całego świata, odwiedziłem wiele ciekawych miejsc i zdobyłem niesamowite doświadczenie życiowe. Każdemu polecam studia za granicą - one naprawdę zmieniają życie na lepsze! - mówi Konrad Walczyk, absolwent studiów magisterskich na kierunku Innovative Communication Technologies and Entrepreneurship na duńskiej uczelni Aalborg University.

Nie każdy student ma jednak możliwości do tego, żeby odwiedzić zagraniczne uczelnie, czy porozmawiać ze studentami wymarzonych uniwersytetów. Z myślą o takich właśnie osobach Kastu International zorganizowało targi zagranicznych uczelni, które odbędą się ONLINE. Dzięki tej formie każdy może wziąć w nich udział - w zaciszu własnego domu, siedząc na uczelnianym korytarzu lub w kawiarni – wystarczy laptop i słuchawki!

Targi Master Days 2018 odbędą się w dniach 20-21 lutego i wezmą w nich udział przedstawiciele oraz studenci uczelni z Anglii, Holandii oraz Szwecji. Osoby zainteresowane dowiedzą się wszystkiego o poszczególnych uczelniach, kierunkach studiów, zasadach rekrutacji, zakwaterowaniu i stypendiach. Dzięki obecności studentów będzie można też dowiedzieć się z pierwszej ręki o tym, jak wyglądają studia, imprezy i koszty życia.

Oprócz uczestnictwa w webinarach można też o ustalonej wcześniej godzinie porozmawiać na Skype z przedstawicielami poszczególnych uczelni.

Udział w targach jest całkowicie bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji.

REJESTRACJA dostępna jest na stronie https://kastu.pl/aktualnosci/407/Master-Days-2018

Uczelnie biorące udział w Master Days 2018 to:

- Jonkoping University (Szwecja)
- NHTV Breda University of Applied Sciences (Holandia)
- Radboud University (Holandia)
- University of Sunderland (Anglia)
- Brunel University London (Anglia)
- University of West London (Anglia)

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: online, 2018, targi zagranicznych uczelni, rekrutacja przez internet
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Targi pracy IT Future3 powracają w wirtualnej odsłonie! Gdańsk

Future3 Online odbędzie się w dniach 25-26 maja 2021 r.

Ruszają jedyne w Polsce Lotniskowe Targi Zawodoznawcze Kraków

Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia (czwartek) od godz. 8:00. a jego organizatorem jest Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport.

XVI edycja Akademickich Targów Pracy Łódź

Wydarzenie jest przeznaczone dla studentów ze wszystkich szkół wyższych w Łodzi

Polecamy
Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 marca 2019 roku.
BEST Career Week - spotkaj się z pracodawcami na PWr! Wrocław

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-29 marca 2019 roku.

XXV Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej

Premiera katalogu targowego w wersji online zaplanowana jest na 12 października 2020 r.

Ostatnio dodane
Targi pracy IT Future3 powracają w wirtualnej odsłonie! Gdańsk

Future3 Online odbędzie się w dniach 25-26 maja 2021 r.

Ruszają jedyne w Polsce Lotniskowe Targi Zawodoznawcze Kraków

Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia (czwartek) od godz. 8:00. a jego organizatorem jest Centrum Edukacji Lotniczej Kraków Airport.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!