Konferencje - Z życia Uczelni

Targi pracy "Spotkaj Swojego Pracodawcę" - informacje o edycji 2021

2021-02-18 10:37:08

Jesteś studentem kierunków związanych z branżą life science? Zastanawiasz się, gdzie mógłbyś potem pracować albo jak wygląda proces rekrutacji w firmie, do której chciałbyś aplikować? A może chciałbyś po prostu dowiedzieć się, w jakim kierunku możesz się jeszcze rozwijać? Targi Pracy "Spotkaj Swojego Pracodawcę" czekają na Ciebie!

Spotkaj swojego pracodawcę 2021 - logoSpotkaj Swojego Pracodawcę 2021 - informacje

Spotkaj Swojego Pracodawcę to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego z pewnością znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Tegoroczna, druga edycja targów Spotkaj Swojego Pracodawcę, odbędzie się online już w dniach 8-11 kwietnia. Dzięki temu zaprezentują się firmy z całej Polski, a dostęp do wydarzenia będzie jeszcze łatwiejszy niż zwykle - nawet nie trzeba wychodzić z domu!

W ramach wydarzenia odbędą się:

  • różnorodne warsztaty,
  • liczne ciekawe prelekcje,
  • sesje Q&A,
  • konkurs "Graj o Staż".

Przed targami przygotowane zostanie też wiele innych atrakcji związanych z prezentacją firm i ich działalnością, dlatego obserwujcie social media organizatorów, aby nie przegapić żadnych informacji!

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: SSP, Targi pracy dla studentów, Kwiecień 2021, Spotkaj swojego pracodawcę 2. edycja
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Konferencja "Innowacje w medycynie i farmacji" 2020 - informacje o wydarzeniu Białystok

Jakie są nowe koncepcje farmakoterapii raka? Czy stać nas na zastosowanie metod sztucznej inteligencji w polskiej medycynie?

Konferencja "Twoja kariera - kierunek Polska" 2019 - podsumowanie

Fundacja GPW zachęcała Polaków po zagranicznych studiach do rozwijania kariery w Polsce. Oto jak wyglądał punkt kulminacyjny programu "Go4Poland - Wybierz Polskę!".

Ostatnio dodane
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!