Kursy i szkolenia - Edukacja

Tydzień Programisty 2020 - informacje o wydarzeniu i zapisach

2020-07-31 10:16:46

Rok 2020 zapamiętamy na długo. Dla wielu z nas był dużym wyzwaniem zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Część z nas musiała wprowadzić swoje plany w życie szybciej, inni musieli wstrzymać się z częścią swoich działań. Branża IT pomimo kryzysów, które też i ją dopadły, dalej prężnie się rozwija, a osób zainteresowanych wejściem do branży IT nie maleje.

Kolaż zdjęć z Tygodnia programowania, baner infomrujący o wydarzeniuTydzień Programisty - informacje o wydarzeniu

To między innymi dla takich osób Fundacja CODE:ME już po raz trzeci organizuje Tydzień Programisty, czyli przedłużone świętowanie Dnia Programisty, który wypada w tym roku 12 września. Od 6 do 12 września w 6 miastach polski oraz online odbywać się będą warsztaty, spotkania i prelekcje, podczas których uczestnicy pod okiem ekspertów, będą rozwijać swoje umiejętności oraz rozbudowywać swoją sieć kontaktów. Tydzień Programisty to nie tylko wydarzenie dla osób początkujących, które na warsztatach mogą rozpocząć swoją przygodę z branżą IT, ale także świetna przestrzeń do wymiany doświadczeń dla osób będących już w branży.

- Tydzień Programisty to wydarzenie cieszące się olbrzymią popularnością. Sytuacja epidemiologiczna zmotywowała nas do działań online, dzięki czemu zbliżająca się edycja Tygodnia Programisty będzie miała charakter ogólnopolski i nawet będąc na urlopie, będzie można uczestniczyć w naszych spotkaniach i warsztatach. Oczywiście nie zabraknie też warsztatów stacjonarnych, w tym roku poza Trójmiastem, Poznaniem i Wrocławiem, pojawimy się też w Krakowie i w Warszawie. - mówi Karolina Best, koordynatorka Tygodnia Programisty.

Harmonogram Tygodnia Programisty 2020

Podczas zbliżającej edycji uczestnicy będą mogli wziąć udział w całodziennych warsztatach online z podstaw programowania w Pythonie, Javie lub sprawdzić się w testowaniu, natomiast dla bardziej zaawansowanych osób zostały przygotowane warsztaty z Django, Spirnga i Vue. Do tego krótkie warsztaty stacjonarne od UX i UI aż po narzędzia do przetwarzania danych. Oczywiście nie zabraknie też spotkań pełnych prelekcji.

Tydzień Programisty to wydarzenie, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i dołączeniem do wydarzenia.

Więcej o Tygodniu Programisty na https://tydzienprogramisty.pl, zapisy: https://app.evenea.pl/event/tydzienprogramisty2020/

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Tydzień Programisty, 6-12 września 2020, Termin, Data, Informacje, Program, Harmonogram, Zapisy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Tydzień Programisty 2020 - informacje o wydarzeniu i zapisach

Świętuj dzień programisty poprzez udział w ciekawych warsztatach i prelekcjach!

Uniwersytet Sukcesu 2020 - rozpoczęła się 2. edycja projektu!

Pomoc w wejściu na rynek pracy dla podopiecznych domów dziecka, osób w trudnej sytuacji finansowej czy osobistej.

Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland - trwają zapisy!

Poznaj szczegóły warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań ze specjalistami!

Polecamy
Szkolenia z cyklu "Twoje Prawa w Pracy"
Szkolenia z cyklu "Twoje Prawa w Pracy" Opole

„Twoje Prawa w Pracy” to ogólnopolski cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu prawa pracy organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów i Uniwersytecką Poradnię Prawną we Wrocławiu.

Znajdź swoją niszę w biznesie
Znajdź swoją niszę w biznesie

Spotkaniem z Maciejem Grabskim została zainaugurowana II edycja Johnnie Walker Biznes Mixer, nowatorskiego programu skierowanego do młodych przedsiębiorców i ludzi, którzy marzą o założeniu własnej firmy.

Polecamy
Ostatnio dodane
Tydzień Programisty 2020 - informacje o wydarzeniu i zapisach

Świętuj dzień programisty poprzez udział w ciekawych warsztatach i prelekcjach!

Uniwersytet Sukcesu 2020 - rozpoczęła się 2. edycja projektu!

Pomoc w wejściu na rynek pracy dla podopiecznych domów dziecka, osób w trudnej sytuacji finansowej czy osobistej.