Kursy i szkolenia - Edukacja

Tydzień Programisty 2020 - informacje o wydarzeniu i zapisach

2020-07-31 10:16:46

Rok 2020 zapamiętamy na długo. Dla wielu z nas był dużym wyzwaniem zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Część z nas musiała wprowadzić swoje plany w życie szybciej, inni musieli wstrzymać się z częścią swoich działań. Branża IT pomimo kryzysów, które też i ją dopadły, dalej prężnie się rozwija, a osób zainteresowanych wejściem do branży IT nie maleje.

Kolaż zdjęć z Tygodnia programowania, baner infomrujący o wydarzeniuTydzień Programisty - informacje o wydarzeniu

To między innymi dla takich osób Fundacja CODE:ME już po raz trzeci organizuje Tydzień Programisty, czyli przedłużone świętowanie Dnia Programisty, który wypada w tym roku 12 września. Od 6 do 12 września w 6 miastach polski oraz online odbywać się będą warsztaty, spotkania i prelekcje, podczas których uczestnicy pod okiem ekspertów, będą rozwijać swoje umiejętności oraz rozbudowywać swoją sieć kontaktów. Tydzień Programisty to nie tylko wydarzenie dla osób początkujących, które na warsztatach mogą rozpocząć swoją przygodę z branżą IT, ale także świetna przestrzeń do wymiany doświadczeń dla osób będących już w branży.

- Tydzień Programisty to wydarzenie cieszące się olbrzymią popularnością. Sytuacja epidemiologiczna zmotywowała nas do działań online, dzięki czemu zbliżająca się edycja Tygodnia Programisty będzie miała charakter ogólnopolski i nawet będąc na urlopie, będzie można uczestniczyć w naszych spotkaniach i warsztatach. Oczywiście nie zabraknie też warsztatów stacjonarnych, w tym roku poza Trójmiastem, Poznaniem i Wrocławiem, pojawimy się też w Krakowie i w Warszawie. - mówi Karolina Best, koordynatorka Tygodnia Programisty.

Harmonogram Tygodnia Programisty 2020

Podczas zbliżającej edycji uczestnicy będą mogli wziąć udział w całodziennych warsztatach online z podstaw programowania w Pythonie, Javie lub sprawdzić się w testowaniu, natomiast dla bardziej zaawansowanych osób zostały przygotowane warsztaty z Django, Spirnga i Vue. Do tego krótkie warsztaty stacjonarne od UX i UI aż po narzędzia do przetwarzania danych. Oczywiście nie zabraknie też spotkań pełnych prelekcji.

Tydzień Programisty to wydarzenie, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie, dlatego zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i dołączeniem do wydarzenia.

Więcej o Tygodniu Programisty na https://tydzienprogramisty.pl, zapisy: https://app.evenea.pl/event/tydzienprogramisty2020/

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Tydzień Programisty, 6-12 września 2020, Termin, Data, Informacje, Program, Harmonogram, Zapisy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
CODE{sun}DAY 25
CODE{sun}DAY 2020 - 25. edycja warsztatów wspierających schronisko dla zwierząt

Poznaj szczegóły szkolenia, z którego zyski zostaną przekazane na rzecz potrzebujących zwierząt!

Holistyczna Szkoła TrenerÃłw
XII, XIV i XV edycja zajęć w Holistycznej Szkole Trenerów. Postaw na rozwój!

Dołącz do szkoleń organizowanych przez osoby z 15-letnim doświadczeniem!

Przedsiębiorcza Kobieta 2020 listopad
Siła jest Kobietą! 2020 - maraton online Przedsiębiorczej Kobiety

Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza na wyjątkowe wydarzenie!

Polecamy
Food Design 3.0 Rzeszów - informacje o szkoleniu Rzeszów

Masz koncepcję nowego produktu dot. żywności i jedzenia? Chcesz lepiej zrozumieć, jak tworzyć nowe usługi w oparciu o potrzeby konsumentów? Zapraszamy!

Certyfikat IBM, udział bez opłat!
Warsztaty IBM Blockchain Roadshow for Universities Poznań

Certyfikat IBM, udział bez opłat!

Polecamy
Ostatnio dodane
CODE{sun}DAY 25
CODE{sun}DAY 2020 - 25. edycja warsztatów wspierających schronisko dla zwierząt

Poznaj szczegóły szkolenia, z którego zyski zostaną przekazane na rzecz potrzebujących zwierząt!

Holistyczna Szkoła TrenerÃłw
XII, XIV i XV edycja zajęć w Holistycznej Szkole Trenerów. Postaw na rozwój!

Dołącz do szkoleń organizowanych przez osoby z 15-letnim doświadczeniem!

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.