Konferencje - Z życia Uczelni

UCL Leaders: Poland in a Global World | The New Normal? - informacje o konferencji

2021-02-19 09:33:03

UCL Leaders 2021 to dwudniowa konferencja organizowana przez stowarzyszenie polskich studentów na University College London (UCL Polish Society). W tym roku organizatorzy podjęli decyzję, że wydarzenie odbędzie się w trybie online. Powodem jest oczywiście pandemia COVID-19, która jednocześnie została wybrana na motyw przewodni tej edycji konferencji, podczas której skupimy się na tym, co zmieniła w naszym życiu i jakie będą jej dalsze skutki.

UCL Leaders: Poland in a Global World | The New Normal? - plakat baner

W skrócie:

 • UCL Leaders 2021 to konferencja, która skupi się na skutkach pandemii COVID-19 i pozycji Polski w dzisiejszym świecie.
 • Tegoroczna edycja odbędzie się zdalnie, w dniach 5-6 marca.
 • Podczas wydarzenia odbędą się panele dyskusyjne. Wśród zaproszonych gości znajdziemy m.in. Agnieszkę Holland i Aleksandra Kwaśniewskiego.
 • Konferencja ma charakter multidyscyplinarny, a jej tematyka będzie obracać się wokół  e-commerce, biznesu, polityki, prawa, równości i kinematografii.

UCL Leaders 2021 - informacje

Tematyka konferencji skupi się na tym, jak pandemia wpłynęła różne aspekty naszego życia. W jej trakcie odbywać się będą multidyscyplinarne panele dyskusyjne, w których udział wezmą eksperci i dziennikarze, którzy postarają się pokazać sytuację w nowym świetle, poprzez konwersacje z krajowymi liderami w swoich dziedzinach.

Organizatorzy wyróżniają takie tematy jak:

 • E-commerce, Redefining customer experience through innovation - spojrzenie na zmiany w doświadczeniu konsumenckim i przeniesienie wielu aspektów naszego życia do internetu.
 • Biznes, Back to business: what should we start, cease and rebuild in the post-pandemic reality? - zbadanie pandemii, jako czynnika wymuszającego zmiany.
 • Polityka, Political Campaigning in the Age of Social Media - analiza polityki prowadzonej przez social media oraz motywacji, związanych z rozważaniem zagrożeń dla demokracji.
 • Prawo, The future of the law practice in the post-COVID age - dyskusja o nowych sposobach egzekwowania prawa.
 • Równość, Gender Equality in 21st century Poland - punktem wyjścia do rozważań o równości płci w Polsce, będą wydarzenia związane z zaostrzeniem prawa aborcyjnego w naszym kraju.
 • Sztuka filmowa, Renaissance of the Polish cinematography - rozmowa o Polskim kinie i jego swoistym "renesansie", jakiego jesteśmy świadkami w ostatnich latach.

Goście UCL Leaders 2021

Wśród gości tegorocznej edycji ponownie znajdzie się wiele znanych nazwisk i autorytetów. Podczas UCL Leaders 2021 będziemy mogli posłuchać takich osób jak m.in. przewodnicząca Strajku Kobiet Marta Lempart, były Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar, wiceprzewodniczący partii Polska 2050 Michał Kobosko, posłanka Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, Senior Partner McKinsey & Company Daniel Boniecki czy CEO InPost Rafał Brzoska.

Jeśli chcecie być na bieżąco oraz poznać pełną listę gości, zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia na Facebooku:

 • https://www.facebook.com/UCLPolSocLeaders/
Rejestracja na wydarzenie odbywa się pod tym linkiem:

Serdecznie zapraszamy na UCL Leaders 2021!

ip/KSK

fot. materiały UCL Polish Society

Słowa kluczowe: UCL Leaders 2021, Konferencja, marzec 2021, Lista gości, Tematyka, Panele
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Konferencja "Twoja kariera - kierunek Polska" 2019 - podsumowanie

Fundacja GPW zachęcała Polaków po zagranicznych studiach do rozwijania kariery w Polsce. Oto jak wyglądał punkt kulminacyjny programu "Go4Poland - Wybierz Polskę!".

"Kliwent Event" - informacje o VI edycji Kraków

Konferencja branży HVAC&R w Krakowie. Poznaj przebieg konferencji i dowiedz się, jak wziąć w niej udział.

Ostatnio dodane
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!