Sport akademicki - Studia

Uniwersytet Gdański na Akademickich Mistrzostwach Polski - srebrne snowboardzistki i medal indywidualny

2020-03-03 09:41:45

Zawodniczki AZS Uniwersytet Gdański zdobyły srebrne medale w snowboardzie w klasyfikacji uniwersytetów podczas Akademickich Mistrzostwach Polski. Drużyna mężczyzn uplasowała się na 5. miejscu w klasyfikacji uniwersytetów. Ponadto srebro indywidualnie zdobył nasz zawodnik Kosma Wilk.

Reprezentacja AZS UG w górach na śnieguAkademickie Mistrzostwa Polski 2020

W Beskidzie Śląskim rywalizowało niespełna 300 zawodniczek i zawodników z prawie 40 uczelni wyższych z 12 miast – Gdańska, Katowic, Krakowa, Lublina, Łodzi, Nowego Targu, Olsztyna, Opola, Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Wrocławia. Zawody rozegrały się w Wiśle w dniach 27 lutego – 1 marca 2020.