Wiadomości - Z życia Uczelni

Walka o darmowe studia podyplomowe rozpoczęta

2011-05-30 11:54:02

Jak wyróżnić się w morzu magistrów poszukujących pracy? Na to nurtujące niejednego absolwenta wyższej uczelni pytanie, odpowie tegoroczna edycja programu Forum Praktyki Gospodarczej – biznes w internecie dla każdego. Bezpłatne studia podyplomowe i bony edukacyjne nawet do 80% rabatu na wybrane kierunki studiów podyplomowych - to nagrody czekające na uczestników konkursu organizowanego przez Wyższe Szkoły Bankowe i portal Pracuj.pl. Konkursowe zmagania wystartowały 25 maja i potrwają do 22 czerwca na stronie www.forumpraktyki.pl

W tegorocznej edycji konkursu Forum Praktyki Gospodarczej może wziąć udział każdy, kto pragnie poszerzać swoje zawodowe horyzonty i pogłębiać wiedzę z zagadnień biznesowych. Uczestnik konkursu musi być jednak absolwentem wyższej uczelni. Do konkursu może zatem przystąpić każdy magister, inżynier czy licencjat w dowolnym wieku, w którego zainteresowaniach leży tworzenie i promocja przedsiębiorstwa, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości oferowanych w tym zakresie przez internet.

Jak wygrać studia podyplomowe?

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zarejestrować się na stronie Forum Praktyki Gospodarczej – www.forumpraktyki.pl i rozwiązać test wiedzy składający się z 15 pytań. W drugim etapie na uczestników konkursu czeka nieco większe wyzwanie – rozwiązanie jednego z trzech zadań (typu case study) do wyboru. Tematyka obu etapów koncentruje się na zagadnieniach związanych z promocją młodego biznesu i popularnymi rozwiązaniami z zakresu marketingu i zarządzania, które wspierają przedsiębiorczość.

Kto wygrywa?


Laureatami 5 nagradzanych miejsc będą osoby, które zaproponują najbardziej interesujące i jednocześnie możliwe do realizacji rozwiązanie dla postawionego problemu. Jest o co walczyć – bezpłatne studia podyplomowe oraz bony edukacyjne w postaci 80%, 70%, 60%, 50% zniżki na wybrany kierunek studiów podyplomowych na WSB w 9 miastach w całej Polsce czekają na najbardziej kreatywnych uczestników. Konkursowe prace oceni specjalna komisja przy wsparciu Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości – specjalistów w dziedzinie wspierania przedsiębiorczości w Polsce poprzez tworzenie i rozwój małych i średnich firm.

Program Forum Praktyki Gospodarczej organizowany jest nieprzerwanie od 2001 roku przez Wyższe Szkoły Bankowe – liderów wśród niepublicznych uczelni biznesu w Polsce. Celem programu jest zwrócenie uwagi osób w różnym wieku na ogromną rolę wykształcenia w procesie budowania sukcesu i poszerzania swoich zawodowych horyzontów.

 

ip

Słowa kluczowe: wyższa szkoła bankowa studia szkoła wyższa uczelnia nauka bezpłatnie konkurs
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polish Talent Support 2020 - wyniki 5. edycji konkursu dla artystycznej młodzieży polonijnej

Poznaj zwycięzców konkursu Krakowskich Szkół Artystycznych!

Złoty Medal E-NNOVATE dla Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w 2020 r.

Innowacyjna włóknina ochronna z dodatkiem pierza zachwyciła oceniających.

Praktyczne zastosowanie platformy e-learningowej MOODLE w "Medyku" w Gdańsku

Oto jak Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdańsku korzysta z możliwości platformy!

Polecamy
Polskie uczelnie w rankingu Financial Times
Polskie uczelnie w rankingu Financial Times

Dwie warszawskie uczelnie: Akademia Leona Koźmińskkiego oraz Szkoła Główna Handlowa znalazły się w tegorocznym zestawieniu najlepszych szkół w zarządzaniu opracowanym przez Financial Times.

WSFoto rekrutuje bez egzaminów wstępnych!
WSFoto rekrutuje bez egzaminów wstępnych! Warszawa

Warszawska Szkoła Fotografii zrezygnowała z egzaminów wstępnych oraz opłat wpisowych. Aby dołączyć do grona absolwentów szkoły, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy!

Polecamy
Ostatnio dodane
Polish Talent Support 2020 - wyniki 5. edycji konkursu dla artystycznej młodzieży polonijnej

Poznaj zwycięzców konkursu Krakowskich Szkół Artystycznych!

Złoty Medal E-NNOVATE dla Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie w 2020 r.

Innowacyjna włóknina ochronna z dodatkiem pierza zachwyciła oceniających.

Ostatnio komentowane
Zimowa rekrutacja na UZ
Zimowa rekrutacja na UZ Zielona Góra

Na Uniwersytecie Zielonogórskim trwają przygotowania do zimowej rekrutacji na studia II stopnia.

Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej
Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej Szczecin

Chcesz znaleźć dla siebie odpowiednie studia? Wcale nie jest za późno! Przyjdź na Akademię Morską w Szczecinie!