Konferencje - Z życia Uczelni

Włącz się na PR 2019 - relacja z wydarzenia

Wykłady i dyskusje o nowoczesnym marketingu

2019-05-17 10:30:28

10 maja w auli Wyższej Szkoły Europejskiej w Krakowie odbyła się II edycja Ogólnopolskiej Konferencji “Włącz się na PR”. Organizatorami wydarzenia było Stowarzyszenie PR ON. Tematem przewodnim tegorocznej edycji był Influencer Marketing, którego obecność stała się nieodłącznym elementem kampanii Pr-owych i marketingowych.

Plakat_wydarzenia

Wystąpienia na konferencji

Wystąpienia 7 specjalistów ze świata PR i marketingu, miało okazję posłuchać prawie 100 pasjonatów. Jako pierwsza na scenie pojawiła się przedstawicielka MBE:Group Edyta Sander, która po mistrzowsku opowiedziała o Employer Brandingu w social mediach.

Gościem był także Cyprian Maciejewski – członek Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, który uczył profilowania w komunikacji korporacyjnej.

Dzięki Dominice Kucner specjalistce ds. PR w LifeTube słuchacze dowiedzieli się jak wykorzystywać potencjał Influencerów i jak wygląda współpraca z tą grupą.

Grzegorz Borowiecki z Wunderteam zdradził tajniki komunikacji z Pokoleniem Z i przekazał kilka rad jak “nie wpaść w dzban zapomnienia”.

Temat content marketingu w swojej prelekcji podjął Michał Grzebyk z firmy Content house.

O tym jak kontaktować się z mediami, wie najlepiej dziennikarz, dlatego ten temat w swoim wystąpieniu rozwinęła redaktor naczelna portalu PRoto.pl Małgorzata Baran.

Doskonałym podsumowaniem było przemówienie Jolanty Kogut - kulturoznawcy, wykładowcy, twórcy wielu projektów, która o etyce w Public Relations wie wszystko.

Dyskusje

Organizatorzy zadbali również o czas na dyskusje w platformach networkingowych, a także zaaranżowali panel dyskusyjny, w którym to każdy z uczestników mógł wziąć czynny udział. Na zaproponowane przez słuchaczy pytania dotyczące Influencer Marketingu odpowiadali Grzegorz Borowiecki oraz Michał Grzebyk.

Ta forma komunikacji pozwoliła publiczności poznać różne aspekty pracy z Influencerami, a ekspertom dała możliwość dyskusji w obszarze, w którym się specjalizują.

Przyszłe wydarzenia

Działalność Stowarzyszenia PR ON można obserwować na stronie internetowej http://pr-on.pl/ oraz kanałach społecznościowych: Facebook - @Stowarzyszenie.PR.ON, Instagram - stowarzyszenie_pr_on, oraz LinkedIn - https://www.linkedin.com/company/pr-on/.

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: przebieg, wykłady, goście, 2019, konferencja, dyskusje
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Kliwent Event 2019 - relacja z wydarzenia Kraków

Na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyło się niezwykle ciekawe wydarzenie pełne seminariów i szkoleń. Dowiedzcie się, czego nauczyli się uczestnicy!

The NECS 2019 Conference w Gdańsku - znamy szczegoły! Gdańsk

Na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się międzynarodowa konferencja dot. filmoznawstwa i medioznawstwa, na którą przyjedzie pond 400 badaczy.

Konferencja w Zakopanem dotycząca ochrony przyrody oraz prawa Zakopane

Pełen temat konferencji to "Ochrona przyrody, powierzchni ziemi oraz krajobrazu w kontekście obowiązujących przepisów" Poznajcie jej szczegóły!

Polecamy
Współpraca kobiet i mężczyzn w zarządzaniu
Współpraca kobiet i mężczyzn w zarządzaniu

26 marca b.r. we Wrocławiu podczas międzynarodowej konferencji pt. „Współpraca kobiet i mężczyzn w zarządzaniu – korzyści, problemy, kierunki koniecznych zmian” przedstawiciele instytucji i przedsiębiorstw będą debatować nad korzyściami wynikającymi ze współpracy kobiet i mężczyzn w zarządzaniu i podejmowaniu decyzji.

Gospodarowanie majątkiem publicznym - konferencja
Gospodarowanie majątkiem publicznym - konferencja Katowice

Katedra Ekonomii i Polityki Transformacji Akademii Ekonomicznej w Katowicach zaprasza na organizowaną pod patronatem i z udziałem Ministra Skarbu Państwa konferencję "Gospodarowanie majątkiem publicznym w warunkach kryzysu. Aspekty makro-, mezo-, mikroekonomiczne."

Ostatnio dodane
Kliwent Event 2019 - relacja z wydarzenia Kraków

Na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie odbyło się niezwykle ciekawe wydarzenie pełne seminariów i szkoleń. Dowiedzcie się, czego nauczyli się uczestnicy!

The NECS 2019 Conference w Gdańsku - znamy szczegoły! Gdańsk

Na Uniwersytecie Gdańskim odbędzie się międzynarodowa konferencja dot. filmoznawstwa i medioznawstwa, na którą przyjedzie pond 400 badaczy.

Konkurs Ziaja