Konferencje - Z życia Uczelni

Youth Future Conference 2020 - informacje o 5. edycji konferencji

2020-10-22 09:27:11

Już 30 października tego roku w Akademii Sztuk Pięknych odbędzie się kolejna, już 5. edycja Youth Future Conference (YFC). Ze względu na obecną pandemię uczestnicy będą mogli wziąć udział w wydarzeniu w formie online.

Youth Future Conference 2020 - baner i logoYouth Future Conference - informacje o konferencji

Youth Future Conference w założeniu jest konferencją przeznaczoną dla młodych i ambitnych uczniów, którzy pragną się rozwijać również poza szkołą. Celem organizatorów jest pogłębianie wiedzy wśród młodzieży na temat przedsiębiorczości, jak również pomoc w odkrywaniu ich talentów. Twórcy inicjatywy stworzyli platformę wzajemnej wymiany doświadczeń i wiedzy w połączeniu z nauką life-skills, umożliwiając młodym ludziom zdobycie nowych umiejętności pożądanych w ich przyszłym życiu zawodowym.

Nieustannie zmieniający się świat determinuje pewne zmiany, język angielski staje się dziś absolutną podstawą w środowisku biznesowym, dlatego też całe wydarzenie odbywa się w tym języku. Właśnie to wyróżnia Youth Future Conference. Po ponad 3 latach YFC niezmiennie jest jedyną w całości prowadzoną po angielsku młodzieżową konferencją w Polsce.

Każdego roku wydarzenie opiera się na kilku ścieżkach tematycznych. Uczestnicy mogą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu biznesu, technologii, nauk ścisłych czy dowiedzieć się więcej na temat studiów za granicą. Szeroka tematyka prowadzonych wykładów oraz obecność prelegentów z różnych środowisk biznesowych pozwala każdemu uczestnikowi znaleźć coś dla siebie. Podczas wydarzenia oprócz inspirujących prelekcji uczestnicy mogą również zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu aplikacji na studia zagraniczne oraz poznać nowe możliwości rozwoju w wybranych przez nich ścieżkach kariery.

Udział w wydarzeniu pozwala młodzieży znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące ich przyszłości. Każdego roku organizatorzy zapraszają na wydarzenie osoby, które wiele osiągnęły w swojej branży, dzięki swojemu cennemu doświadczeniu i wiedzy, inspirują młodych ludzi do podejmowania odważnych i przemyślanych kroków w swojej karierze. W latach ubiegłych w gronie prelegentów znaleźli się między innymi: Marek Dietl – prezes GPW w Warszawie, ambasador Szwecji w Polsce Stefan Gullgren, współzałożyciel blinkee.city Paweł Maliszewski, dyrektor oddziału Mastercard na Europę Środkowo-Wschodnią Bartosz Ciołkowski czy Jarek Oleszczuk. Wśród uczestników YFC jest wielu przyszłych liderów biznesu czy polityki.

Wydarzenie jest organizowane przez nastolatków dla nastolatków, co sprzyja pozyskiwaniu wiedzy i nowych umiejętności w przyjaznej atmosferze. Organizatorzy przekonują, że w biznesie nie liczy się wiek, lecz chęć ciągłego rozwoju i motywują uczestników do pozyskiwania nowych umiejętności i zachęcają do ciągłego działania.

Więcej informacji i możliwość rejestracji, znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1501578513379434

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: Youth Future Conference, Konferencja, 2020, V edycja, Udział, Zapisy, Rejestracja, Link, Facebook
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
WSB w Warszawie - 5G konferencja
5G jako jeden z filarów przemysłu 4.0 - debata na WSB w Warszawie

Poznaj szanse i zagrożenia nowej technologii dzięki debacie Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.

Beyond Today 2020
Konferencja "Beyond Today - Innowacje w Medycynie" - informacje o wydarzeniu online

Okazja do poznania nowych technologii i odkryć w świecie medycyny!

Festiwal BOSS 2020
Festiwal BOSS 2020 - informacje o wydarzeniu online

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza osoby z pomysłem na biznes!

Polecamy
Konferencja "Twoja kariera - kierunek Polska" 2019 - podsumowanie

Fundacja GPW zachęcała Polaków po zagranicznych studiach do rozwijania kariery w Polsce. Oto jak wyglądał punkt kulminacyjny programu "Go4Poland - Wybierz Polskę!".

W przedsięwzięciu weźmie udział ponad 100 studentÃłw prawa i farmacji z całej Polski.
Konferencja "PoPrawna Farmacja" startuje już 6 kwietnia! Katowice

W przedsięwzięciu weźmie udział ponad 100 studentów prawa i farmacji z całej Polski.

Polecamy
Ostatnio dodane
WSB w Warszawie - 5G konferencja
5G jako jeden z filarów przemysłu 4.0 - debata na WSB w Warszawie

Poznaj szanse i zagrożenia nowej technologii dzięki debacie Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.

Beyond Today 2020
Konferencja "Beyond Today - Innowacje w Medycynie" - informacje o wydarzeniu online

Okazja do poznania nowych technologii i odkryć w świecie medycyny!

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.