Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Pewność siebie – odnajdź wewnętrzną siłę

Kiedy2014-11-16 godzina 17:00
Do kiedy2014-11-16
Za ile49/65 zł
GdzieCaffe Be On, 21-23 Clare Street, BS1 1XA Bristol
Pewność siebie – odnajdź wewnętrzną siłę

Pewnie nie raz miałeś sytuację, w której zabrakło Ci pewności siebie. Nawet, jeśli na co dzień radzisz sobie całkiem dobrze w mniej komfortowych sytuacjach, to na pewno zdarzały Ci się trudniejsze momenty, w których żelazna pewność siebie była szczególnie potrzebna. Ważna rozmowa o pracę, poproszenie szefa o podwyżkę, czy odezwanie się do osoby, na której Ci zależy. Nie ma co zgadywać. Sam na pewno pamiętasz te chwile, w których Ci jej brakowało i jak to się później skończyło.

Zastanawiałeś się kiedykolwiek jak teraz wyglądałoby Twoje życie, gdybyś wtedy miał więcej odwagi?

Prawda, że warto byłoby mieć wówczas więcej pewności siebie? Niestety, tamtych sytuacji już nie zmienisz. Jednak wciąż Twój los jest w Twoich rękach i nadal masz wybór. Masz przed sobą dwie możliwości:

Możesz dalej zastanawiać się, jakby to było, gdybyś wtedy zachował się inaczej i rozpamiętywać nieudane sytuacje. Z czasem takich chwil nazbiera się jeszcze więcej, a Ty będziesz wciąż w tym samym miejscu. Jeśli sobie tego życzysz, tego pragniesz i nie chcesz nic w sobie zmieniać, to możesz skończyć czytać dokładnie w tym momencie. Dalej nie ma już nic ciekawego dla Ciebie.

Jednak, jeśli nie chcesz biernie przyglądać się temu, jak z każdym dniem tracisz w różnych kontekstach życiowych, bo zabrakło Ci pewności siebie, to jesteś w dobrym miejscu.
Co Cię czeka na szkoleniu?

Już teraz możesz wziąć życie w swoje ręce i nauczyć się w pełni wykorzystywać własny potencjał. Żeby to zrobić przyjdź na najbliższe Dni Rozwoju Futuro, podczas których:

1. dowiesz się czym różnią się od siebie prawdziwa i sztuczna pewność siebie oraz jak rozpoznać różnice pomiędzy nimi;,
2. poznasz skuteczne narzędzia wzmacniające pewność siebie
3. zakwestionujesz przekonania, które przeszkadzają Ci wykorzystywać własny potencjał;,
4. dowiesz się jak być pewnym siebie, mimo trudnych sytuacji
5. nauczysz się zdrowego podejścia do błędów i porażek

Przyjdź do nas, jeśli masz dość nudnych i sztywnych wystąpień i przede wszystkim chcesz nauczyć się praktycznych umiejętności, które wykorzystasz w codziennym życiu.

Gdzie i kiedy?
Bristol 16 listopada, 17.00 - 22.00
Caffe Be On, 21-23 Clare Street, BS1 1XA Bristol - szkolenie w j. pol.

Bilet przy zakupie on-line - 49 zł. Na miejscu w dniu szkolenia 65 zł.
Przychodząc ze znajomymi, płacicie mniej (wskaż liczbę biletów przy rezerwacji, by skorzystać z promocji). UWAGA: ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Więcej na http://dnirozwoju.pl/szkolenia/pewnosc-siebie/

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama