Imprezy studenckie
VIII Wrocławski Bieg Akademicki 2022

VIII Wrocławski Bieg Akademicki 2022

  • 2022-05-29
  • Park Grabiszyński - Wrocław

Opis

Już 29 maja 2022 r. odbędzie się VIII Wrocławski Bieg Akademicki Duda-Cars Mercedes-Benz! Tegoroczna edycja połączy w sobie poprzednie i po raz pierwszy odbędzie się w formie hybrydowej.

Wrocławski Bieg Akademicki to wydarzenie sportowe o charakterze charytatywnym Informacji Kulturalno-Sportowej Studentów, działającej przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, w tym roku współorganizowane również przez Samorząd Studencki Politechniki Wrocławskiej.

Inicjatywa ma na celu promowanie aktywności fizycznej wśród studentów oraz mieszkańców Wrocławia i nie tylko! Uczestnicy będą mogli pobiec zarówno stacjonarnie w Parku Grabiszyńskim, jak i w każdym innym miejscu w Polsce, a nawet poza jej granicami, dzięki aplikacji mobilnej Activy. Na miejscu na uczestników czekać będzie również pełne różnych atrakcji miasteczko biegowe.

Sprawdzić będzie się można na dwóch standardowych dystansach – 5 i 10 km oraz na nowym dystansie – 2,5 km dla początkujących biegaczy. Na bieg zapisujemy się poprzez zakup jednego z dwóch pakietów - dla uczestników stacjonarnych i online, a uzbierane pieniądze przekazane zostaną na naszego podopiecznego.

W tym roku wszyscy wspólnie pobiegniemy dla 3-letniego Stasia! Chłopiec od urodzenia zmaga się z różnymi dolegliwościami i wymaga opieki wielu specjalistów i terapeutów. Na co dzień korzysta też z zaopatrzenia ortopedycznego, które należy okresowo wymieniać, gdyż z niego wyrasta.

Celem Stasia jest osiągnięcie samodzielności i umiejętności komunikacji w codziennym funkcjonowaniu, jednak potrzebuje Waszego wsparcia, aby to osiągnąć!

#BiegniemyPoZdrowie #BiegniemyDlaStasia

ip

Ostatnio dodane
Technik farmacji - zawód z przyszłością?

Dowiedz się więcej o perspektywach pracy w tym zawodzie.

Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.