Imprezy studenckie
Wow! Wielkie Otrzęsiny we Wrocławiu i Warszawie

Wow! Wielkie Otrzęsiny we Wrocławiu i Warszawie

  • 2016-04-06, do 2016-04-13
  • 15zł

Opis

WOW! Wielkie Otrzęsiny wracają do Wrocławia i Warszawy w świeżej, wiosennej odsłonie! Wielki festiwal klubowy zawita do dwóch miast w kwietniu i na jedną noc otworzy przed studentami bramy najlepszych imprezowych miejscówek. Nie przegapcie przywitania wiosny w najbardziej epickim stylu!

Studia trwają w najlepsze, praca wre i nie mieliście jeszcze okazji dobrze poznać imprezowej strony Waszego miasta? A może przydałby się jakiś pretekst by znów wyjść wieczorem z domu i do rana nie wrócić? Oto wychodzimy Wam naprzeciw: 6 kwietnia w Warszawie oraz 13 kwietnia we Wrocławiu będziecie mogli za sprawą jednego biletu zaliczyć kilka klubów! Przed Wami istny imprezowy maraton z masą atrakcji, niespodzianek, konkursów, tysiącami studentów ze wszystkich uczelni i zabawą w rytmie największych muzycznych bangerów.

Bilety w cenie 15 zł znajdziecie już niebawem na uczelniach, w akademikach, wielu punktach stacjonarnych oraz w sieci Eventim. Szczegóły na www.WielkieOtrzesiny.pl
 
WOW! 2016 Spring Edition to wiosenna edycja wydarzenia organizowanego co roku w największych miastach Polski. Podczas jednodniowego festiwalu klubowego studenci i miłośnicy clubbingu wymieniają bilet na opaskę i ruszają na imprezowy maraton zwiedzając najpopularniejsze kluby w mieście.

Świętowanie nadejścia wiosny w otrzęsinowym klimacie to najlepszy sposób na integrację ze swoją grupą, wydziałem czy też inną uczelnią, posmakowanie nocnego życia i poznanie najciekawszych klubów, do których będzie się chciało wracać!


WOW! Wielkie Otrzęsiny 2016 (Spring Edition)
WARSZAWA: 6 kwietnia 2016 (środa)
WROCŁAW: 13 kwietnia 2016 (środa)
WWW: www.WielkieOtrzesiny.pl
FB: www.fb.com/WielkieOtrzesiny
Instagram: www.instagram/WielkieOtrzesiny
Snapchat: WOW.Otrzesiny

Ostatnio dodane
5 medali dla reprezentacji Uniwersytetu Gdańskiego w szermierce! Gdańsk

Szermierze z UG odnieśli spory sukces podczas Akademickich Mistrzostw Polski w szermierce. Poznaj resztę rezultatów i przeczytaj wypowiedzi zawodników!

O Włos od Pomocy UEK 2019 - oddaj włosy i pomóż potrzebującym! Kraków

NZS z UEK po raz kolejny organizuje wydarzenie charytatywne mające pomóc osobom chorym na raka. Dowiedz się, jakie musisz mieć włosy, by móc je oddać na perukę.