Kursy i Szkolenia
Seeds for the Future 2020 - koniec zapisów

Seeds for the Future 2020 - koniec zapisów

  • 2020-11-06

Opis

Projekt Seeds For The Future skierowany jest do studentów kierunków powiązanych z ICT, matematyką czy inżynierią, ale organizatorzy zapraszają do aplikowania także studentów z innych kierunków, zainteresowanych nowymi technologiami i kulturą Chin, do przyłączenia się i poszerzania kompetencji w kontekście międzydyscyplinarnym. Tegoroczna formuła online zapewnia bezpieczny udział każdemu słuchaczowi kursu. Na dziesięciu najlepszych uczestników czekają nagrody w postaci nowoczesnego sprzętu od Huawei m.in. notebooków, tabletów czy słuchawek bezprzewodowych.

Zgłoszenia do programu Seeds for The Future można nadsyłać do 6 listopada (do godziny 15:00). Zgłoszenie powinno zawierać CV, potwierdzenie średniej ocen, list motywacyjny w formie pisemnej (400-600 słów) i/lub maksymalnie dwuminutowego video, przedstawiającego kandydata oraz ewentualnie inne, uzupełniające materiały (dyplomy, certyfikaty, artykuły). Każdy może samodzielnie złożyć aplikację wysyłając zgłoszenie na adres: piotr.bednarski@huawei.com. Zgłoszenia można też wysyłać do Opiekunów Projektu Seeds For The Future, ustalonych przez władze poszczególnych uczelni, biorących udział w projekcie.

Więcej informacji w artykule: Program Huawei Seeds For The Future.

Polecamy
Ostatnio dodane
WSB w Warszawie - 5G konferencja
5G jako jeden z filarów przemysłu 4.0 - debata na WSB w Warszawie

Poznaj szanse i zagrożenia nowej technologii dzięki debacie Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.