Targi
Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości 2020

Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości 2020

  • 2020-12-14, do 2020-12-18
  • Biuro Karier Studenckich Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Gliwice

Opis

Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości 2020 to wydarzenie dedykowane kandydatom wywodzącym się ze środowiska akademickiego – studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni wyższych, a także uczniom szkół średnich podejmującym decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Więcej informacji i możliwość rejestracji znajdziecie na stronie: http://www.targipracy.polsl.pl/

Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości Politechniki Śląskiej 14’ edycja jesiennych targów pracy i przedsiębiorczości w Politechnice Śląskiej to wydarzenie cykliczne, w tym roku odbędzie się w formie on-line. Celem wydarzenia jest umożliwienie kontaktu firm z ich potencjalnymi pracownikami – studentami, absolwentami i pracownikami naukowymi Politechniki Śląskiej oraz uczniami szkół średnich, jako osobami podejmującymi decyzję o wyborze najlepszej dla siebie ścieżki edukacji.

Udział umożliwia uczestnikom zaznajomienie z obecną sytuacją panującą na rynku pracy, szerokim wachlarzem ofert dotyczących możliwości podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych, oraz znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania dotyczące metod rekrutacji oraz ścieżki rozwoju w określonych przedsiębiorstwach. Giełda ma przyczynić się również do zwiększenia platformy współpracy w zakresie wzmacniania praktycznych elementów kształcenia w Politechnice Śląskiej oraz wymiany wiedzy pomiędzy biznesem a środowiskiem akademickim.

Ostatnio dodane
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!