Wydarzenia inne
Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych

Ogólnopolskie Dni Praktyk Prawniczych

  • 2010-03-15, do 2010-03-21
  • Wydziały prawa w 15 ośrodkach akademickich w Polsce

Opis

Inicjatywa, której organizatorem jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Poland, skierowana jest do studentów i ma na celu umożliwienie zdobycia informacji o możliwościach odbycia praktyk i staży w ramach zawodów prawniczych.
W ciągu kilku dni studenci będą mieć okazję wzięcia udziału w profesjonalnych warsztatach i szkoleniach prowadzonych przez przedstawicieli różnych profesji prawniczych. Odbędą się także prezentacje firm i kancelarii adwokackich, radcowskich czy notarialnych, a także kiermasze wydawnictw akademickich.Ważnym punktem wydarzenia jest przedstawienie studentom korzyści, jakie daje uczestnictwo w Student Trainee Exchange Programme (w skrócie: STEP), prowadzonym przez ELSA. Program ten umożliwia studentom odbycie stażu w dowolnym kraju Europy, a także znalezienie wymarzonego praktykodawcy za pośrednictwem portalu Praktykiprawnicze.pl.

Więcej informacji już wkrótce na stronie: www.elsa.org.pl/odpp oraz na plakatach na wydziałach prawa.
Ostatnio dodane
Festiwal Separator 2020 - informacje o wydarzeniu online!

Studenci kierunku Grafika reklamowa i multimedia w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie po raz kolejny organizują warte uwagi prelekcje i wystawę!

Brexit a studia w anglii - jak wygląda sytuacja studentów w Wielkiej Brytanii?

Droższe studia, koniec pożyczek studenckich... co jeszcze zmieni?

Konkurs Ziaja