Wydarzenia naukowe
Konkurs Inżynierski EBEC Poland

Konkurs Inżynierski EBEC Poland

  • 2014-05-22, do 2014-05-23

Opis

Chcesz udowodnić, że drzemie w Tobie dusza prawdziwego euroinżyniera, a przy tym dobrze się bawić? Już teraz pomyśl nad uczestnictwem w VIII edycji Konkursu Inżynierskiego EBEC Poland organizowanego przez Stowarzyszenie Studentów BEST!

Pokaż, że zdobytą na studiach wiedzę inżynierską można wykorzystać w praktyce na wiele ciekawych sposobów. European BEST Engineering Competition odbywa się na 6 wiodących uczelniach technicznych w Polsce. Podczas konkursu możesz się sprawdzić w jednej z dwóch kategorii: Team Design lub Case Study. Pierwsza z nich polega na skonstruowaniu prostego urządzenia o określonej funkcjonalności z udostępnionych materiałów, natomiast w drugiej Twoim zadaniem będzie rozwiązanie konkretnego teoretycznego problemu.

Zarejestruj się już dziś!

Na naszej stronie www.ebec.pl znajdziesz pełny opis konkursu oraz pytania z testu eliminacyjnego z poprzednich edycji! Odwiedź nas również na https://www.facebook.com/EBECPoland.

Rejestracja drużyn do konkursu trwa do 8 kwietnia.

Pozwól, aby EBEC odmienił Twoje życie!

ip

Polecamy
Ostatnio dodane
Ruszają kursy przygotowawcze z chemii, biologii i matematyki! Katowice

Sprawdź ofertę Centrum Szkoleniowo-Edukacyjnego WST w Katowicach!

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!