Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Wystartował zimowy nabór na studia w GWSP Chorzów

2018-01-16

Od 8 stycznia do 28 lutego br. można aplikować na studia w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie. W związku z dużym zainteresowaniem, uczelnia zdecydowała się uruchomić nabór zimowy. W rekrutacji udostępniono możliwość zapisywania się na wszystkie trzy kierunki z oferty uczelni.

Nabór potrwa do 28 lutego 2018 roku.

W rekrutacji zimowej zapisywać można się na kierunki: Gry i grafika interaktywna, Modern Business – Zarządzanie i rachunkowość oraz Terapia artystyczna.

W ramach kierunku Gry i grafika interaktywna, studenci GWSP uczą się zarówno od strony koncepcyjnej, jak i praktycznej, projektowania gier komputerowych i aplikacji mobilnych. Jest to jeden z pierwszych tego typu kierunków studiów licencjackich w regionie. Powstał on we współpracy ze środowiskiem artystycznym, więc nacisk kładziony jest tutaj na wysoką jakość i walory artystyczne powstających w GWSP prac. W uczelni powstało dotychczas wiele studenckich projektów z zakresu gier i aplikacji, część z nich została wydana komercyjnie.

Gry komputerowe to nie jedyna pozycja w ofercie edukacyjnej uczelni. GWSP, działające od 1999 roku, prowadzi nabór w rekrutacji zimowej także na specjalność Naturoterapia w ramach kierunku Terapia artystyczna. Naturoterapia to wizytówka chorzowskiej uczelni, kolejny rok z rzędu przyciąga ona sympatyków zdrowego i aktywnego życia oraz osoby szukające naturalnej alternatywy dla konwencjonalnej medycyny.

Pełna oferta Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w rekrutacji zimowej:
- Gry i grafika interaktywna, specjalności: Projektowanie gier, Projektowanie graficzne.
- Modern Business – Zarzadzanie i rachunkowość, specjalności: Rachunkowość praktyczna z elementami kadr i płac, Zarządzanie firmą i zasobami ludzkimi.
- Terapia artystyczna, specjalności: Naturoterapia.

Rekrutacja w GWSP Chorzów trwa do 28 lutego. Liczba miejsc jest ograniczona – liczy się kolejność zgłoszeń.

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama