Sport akademicki - Studia

AWF mistrzem Dolnego Śląska
AWF mistrzem Dolnego Śląska Wrocław

W sobotę 08.03. odbył się finałowy turniej Dolonośląskiej Ligi Międzyuczelnianej w Futsalu. Mistrzami została drużyna AWF-u Wrocław.

Studencie! Pobiegaj sobie!
Studencie! Pobiegaj sobie! Wrocław

W sobotę 29.03. odbędzie się bieg uliczny o puchar J.M. Rektora Uniwersytetu Wrocławskiego.

Kolejna inicjatywa FAN SPORT
Kolejna inicjatywa FAN SPORT Wrocław

Sport jest w dzisiejszych czasach nieodłączną częścią życia. Dlatego też Stowarzyszenie Promocji Sportu FAN wychodzi z inicjatywą i proponuje coraz to inne sposoby spędzania wolnego czasu. Nasza organizacja powstała trzy lata temu.

"Młode Nogi" Wrocławia ruszają po raz drugi
"Młode Nogi" Wrocławia ruszają po raz drugi Wrocław

Do 25 marca można zgłaszać drużyny, które chcą zagrać w lidze. Do udziału zapraszamy wszystkie organizacje, firmy i instytucje działające na rzecz młodzieży, a także wszelkie grupy formalne i nieformalne, które mają lub mogą mieć istotny wpływ na rozwój młodzieży.

Futsal mężczyzn w ramach DLM
Futsal mężczyzn w ramach DLM Wrocław

Już jutro odbędą się finały futsalu mężczyzn w ramach Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej. Mecze rozegrane zostaną na hali sportowej przy ulicy Chełmońskiego.

Ruszają zawody akademickie!
Ruszają zawody akademickie! Wrocław

Już w czwartek ruszają pierwsze zawody w ramach Dolnośląskiej ligi międzyuczelnianej. Odbędą się na stoku. 1 marca zaś czekają nas emocje halowe. Więcej informacji poniżej.

Kalendarz Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej
Kalendarz Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej Wrocław

Środowisko akademickie we Wrocławiu stara się jak może, aby dokonać jeszcze większej integracji. Powstał właśnie wstępny kalendarz imprez w ramach Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej.

Zakończyła się Liga "Młode Nogi Wrocławia"
Zakończyła się Liga "Młode Nogi Wrocławia" Wrocław

z dwa miesiące na wrocławskiej hali "Oławka" odbywała się Liga "Młode Nogi Wrocławia". W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn, a główną nagrodą był Puchar ufundowany przez Biuro Sportu, Turystyki i Rekreacji Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Brak zdjęcia
Grają "Młode Nogi Wrocławia"! Wrocław

Od października na wrocławskiej hali "Oławka" odbywa się Liga "Młode Nogi Wrocławia".Organizacje skupiające i pracujące dla młodych ludzi we Wrocławiu w każdy czwartek toczą zażartą walkę o zwycięstwo w rozgrywkach, których główną nagrodą jest Puchar ufundowany przez Biuro Sportu, Turystyki i Rekreacji Urzędu Miejskiego Wrocławia.

Młode Nogi Wrocławia - turniej piłkarski
Młode Nogi Wrocławia - turniej piłkarski Wrocław

We Wrocławiu rusza pierwsza w Polsce piłkarska liga organizacji pozarządowych „Młode Nogi Wrocławia". Ligę organizuje Młodzieżowe Centrum Informacji i Rozwoju przy współpracy z portalem E-Lama.pl (współpomysłodawcą ligi), portalem dlaStudenta.pl, Wrocławską Gazetą Studencka OK-NO oraz Akademickim Radiem LUZ.

Polecamy
Ostatnio dodane
Biegacze z Akademii Wojsk Lądowych
Sekcja Biegów Długodystansowych AWL: poznajcie studentów-biegaczy z Wrocławia! Wrocław

Słyszysz - żołnierz, myślisz - sprawny człowiek.

Wrocławski Bieg Akademicki - maj 2021
Wrocławski Bieg Akademicki 2021 - #biegniemypooddech w maju Wrocław

Dowiedz się więcej o formule online 7. edycji wydarzenia!

Popularne