Wykłady - Z życia Uczelni

Brak zdjęcia
Profesor Jerzy Hausner na WSPA Lublin

W czwartek 21 lutego 2008 w siedzibie Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji przy ul. Bursaki 12 odbędzie się spotkanie z profesorem Jerzym Hausnerem.

Konferencja IT Giants
Konferencja IT Giants Kraków

W Auditorium Maximum zebrali się dziś miłośnicy i specjaliści IT. Konferencja IT Giants to wydarzenie adresowane przede wszystkim do informatyków, studentów oraz specjalistów dyscyplin informatycznych.

O przyjaźni Miłosza i Brodskiego
O przyjaźni Miłosza i Brodskiego Wrocław

Prof. Irena Grudzińska-Gross, historyk idei, w czwartek (13 grudnia) będzie rozmawiała ze studentami Dolnośląskiej Szkoły Wyższej o Miłoszu i Brodskim.

Wykład prof. Thomasa E. Woodsa
Wykład prof. Thomasa E. Woodsa Wrocław

Polsko-Amerykańska Fundacja Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego oraz Koło Naukowe Ogólnej Teorii Ekonomii im. Ludwiga von Misesa Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego maja zaszczyt zaprosić na wykład PROF. THOMASA E. WOODSA pt. „KATOLICYZM A WOLNY RYNEK".

Brak zdjęcia
„Nauczyłam się zauważać człowieka w każdym - nawet w moim wrogu" Wrocław

Uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z powiatu jaworskiego już 22 listopada 2007 r. (czwartek) będą mieli okazję uczestniczyć w ogólnopolskiej konferencji „Godność i prawa człowieka". To drugie spotkanie z poświęcone prawom człowieka, adresowane do młodzieży.

„Kłamstwo artystyczne, czyli sport w telewizji"
„Kłamstwo artystyczne, czyli sport w telewizji" Wrocław

Wspaniałe skoki narciarskiego z udziałem Adama Małysza, czy spektakularna gra podopiecznych Raula Lozano to widowiska organizujące życie ludzkie na skalę światową - twierdzi dr Andrzej Ostrowski. Już we wtorek (23.10) w czasie seminarium otwartego „Kłamstwo artystyczne, czyli sport w telewizji" będzie przekonywał do swoich racji.

EUChinaGrid Conference
EUChinaGrid Conference Kraków

17 października w ramach Cracow Grid Workshop odbędzie się jednodniowa konferencja organizowana przez Zakład Bioinformatyki i Telemedycyny Collegium Medicum UJ wspólnie z AGH (Cyfronet).

Cykl wykładów Artes Liberales na UJ
Cykl wykładów Artes Liberales na UJ Kraków

Od roku akademickiego 2007/2008 na Uniwersytecie Jagiellońskim rozpoczyna się cykl wykładów otwartych dla studentów UJ - Artes Liberales.

Brak zdjęcia
Co z tą szkołą? - dyskusja Wrocław

Po raz pierwszy w organizacji 10. Dolnośląskiego Festiwalu Nauki uczestniczy niepubliczna uczelnia – Dolnośląska Szkoła Wyższa Edukacji. Flagowym wydarzeniem festiwalowym DSWE w pasażu „Różnorodność edukacji. Edukacja dla różnorodności.” będzie dyskusja panelowa „Co z tą szkołą, czyli o (nie) uzasadnionych zmianach w polskiej edukacji”. Panel odbędzie się w poniedziałek (24 września) o godz. 10.00.

Polecamy
Ostatnio dodane
"Inżynier Przyszłości: Influencer i Lider" - webinar Forum Inżynierów Przyszłości

Mimo przeciwności, czasy pandemii stwarzają szansę na rozwój przedsiębiorczości.

"Open IT - zacznij karierę w IT" - webinaria WSB w Warszawie

Na przełomie czerwca i lipca 2020 r. czekają nas ciekawe wykłady online przygotowane przez Wyższą Szkołę Bankową w Warszawie.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.