Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

EDUreformowalni - złóż aplikację i zaangażuj się w projekt!

2018-03-29

Edukacja jest ważnym etapem w życiu młodych ludzi, ponieważ dzięki niej można dużo łatwiej odnaleźć się na rynku pracy. Na przestrzeni lat jej system w Polsce zmieniał się. Z tego powodu na ten temat pojawiają się liczne wypowiedzi ekspertów, rodziców oraz rządu. Gdzie możemy usłyszeć zdanie osób, których najbardziej dotyczy reforma edukacyjna? Projekt EDUreformowalni jest odpowiedzią na to pytanie.

Udział w projekcie można brać tylko w dwuosobowych zespołach.

Miej swój głos!

Brak możliwości, dzięki której młodzi ludzie mogliby uczestniczyć w zmianach ich dotyczących rozwiązuje projekt EDUreformowalni. Młodzież, która weźmie udział w tym przedsięwzieciu będzie mogła przedstawić swoje pytania, obawy, pomysły, a także zdobyć wiedzę na temat przyszłości polskiej edukacji. Natomiast decydenci i politycy poznają zdanie młodych, zaprezentują swoje plany oraz zaargumentują decyzję o tak dużej reformie.

Zaangażuj się!

Podczas projektu przeprowadzane będą bloki warsztatowe oraz spotkania z ekspertami. Uczestnicy zorganizują debaty na temat reformy edukacji w swoich miejscowościach z włączeniem społeczności lokalnych, władz samorządowych, władz lokalnych, uczniów i nauczycieli. W tym czasie otrzymają także ciągłe wsparcie merytoryczne od trenerów z Youth Human Impact. Projekt zakłada również zbudowanie dialogu z osobami decyzyjnymi na szczeblu parlamentarnym oraz ministerialnym, a także zorganizowanie spotkania z decydentami z instytucji, które zajmują się edukacją w naszym kraju. Chcesz przedstawić swoje stanowisko?

Formularz znajduje się pod adresem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfD84--KZZwNmKAElqXzZVeY2u6ishrPyontUy6fKL0HRFPuw/viewform

Jak aplikować?

Aby wziąć udział w projekcie, należy dobrać się w dwuosobowe zespoły i wypełnić formularz rekrutacyjny. W dokumencie musicie opisać swoją motywację oraz pomysł na filmik na temat szeroko pojętej edukacji, który zostanie zrealizowany w ramach EDUreformowalnych. Ogranicza was tylko kreatywność - filmik może, ale nie musi dotyczyć waszych innowacyjnych pomysłów na metody edukacyjne, zmian w systemie szkolnictwa na przestrzeni lat czy też wykorzystania nowych technologii w nauczaniu.

Szczegóły rekrutacji oraz regulamin projektu znajdziesz na stronie: http://youthhumanimpact.com/portfolio/edureformowalni/

ip

fot. materiały prasowe

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama