Kursy i szkolenia - Edukacja

PR Camp 2019 - informacje o wydarzeniu

2019-11-29 10:47:40

W dniach 13-15 grudnia 2019 roku w Krakowie już po raz siódmy będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków czyli PR Camp . Projekt ten to nic innego, jak trzy dni certyfikowanych szkoleń z zakresu public relations oraz marketingu. Uczestnicy z całej Polski będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę, dzięki warsztatom oraz prelekcjom prowadzonym przez profesjonalnych trenerów zajmujących się PR-em i marketingiem zawodowo.

PR camp 2019 plakatProgram wydarzenia

Co roku, program merytoryczny wydarzenia jest dostosowany do trendów, które obecnie panują na rynku nowych mediów, tak aby każdy uczestnik zdobytą wiedzę, podczas warsztatów mógł od razu wcielić w życie. Influencer marketing, podstawy UX, emocje w reklamie, copywriting czy wordpress to tylko kilka z tematów szkoleń, które pojawią się w harmonogramie tegorocznej edycji PR Campa.

Podczas tej edycji, organizatorzy zdecydowali się nieco zmienić formułę projektu. Mianowicie, w programie zostało przygotowane 9 szkoleń, ale uczestnik będzie mógł wziąć udział w jednym z nich, dwóch, czterech lub we wszystkich. Oznacza to, iż będzie możliwość zakupienia jednego warsztatu lub pakietu np. dwu- lub trzydniowego.

Celem PR Camp'a jest przekazanie uczestnikom, jak najwięcej aktualnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych z dziedziny public relations oraz marketingu, spędzając przy tym czas wokół ciekawych ludzi w przyjaznej atmosferze. Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz to większą popularnością, przyciągając przy tym wykwalifikowanych prelegentów, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem, jak i coraz więcej zmotywowanych uczestników.

Jak wziąć udział?

Należy zaznaczyć, że szkolenie skierowane do wszystkich miłośników PR-u i marketingu - nie ważne czy prowadzisz bloga, pracujesz w agencji reklamowej czy po prostu media społecznościowe to twoja pasja. Wystarczy, że wyślesz aplikację ze swoją motywacją za pomocą formularza, który jest zamieszczony w wydarzeniu na Facebook’u, właśnie pod tym linkiem: https://www.facebook.com/events/739079626588734/

Wszelkie szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na fanpage’u PR Camp, a także na stronie internetowej projektu.

strona WWW: prcamp.aegee-krakow.pl

Facebook: /PRCamp.AEGEE/

Instagram: /aegee.krakow/

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: Szkolenia, Kursy, Prelekcje, Rejestracja, Zapisy, 7 edycja, Tematyka
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland - trwają zapisy!

Poznaj szczegóły warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań ze specjalistami!

Real Estate Case Day 2020 - warsztaty online

Informacje o tegorocznej edycji wydarzenia.

"KasaSięZgadza" - dowiedz się, jak zarządzać swoimi finansami!

Wystartował projekt studentów Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, dzięki któremu nauczysz się wiele ciekawych rzeczy na temat przedsiębiorczości.

Polecamy
Odnieś sukces prowadząc bloga lub vloga
Odnieś sukces prowadząc bloga lub vloga

Szkolenia „iSupport” to niepowtarzalna szansa, by dowiedzieć się jak przekuć swoją pasję w stabilne źródło dochodu.

Osiągnij swoje cele z Odyseją Sukcesu
Osiągnij swoje cele z Odyseją Sukcesu

Na szkoleniu odkryjesz lub przypomnisz sobie swoje marzenia i wyznaczysz cele, by w pełni realizować siebie, by samo osiąganie i dążenie do celu było spełnieniem i satysfakcjonowało Cię każdego dnia.

Ostatnio dodane
Letnia Szkoła Giełdowa Go4Poland - trwają zapisy!

Poznaj szczegóły warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań ze specjalistami!

Real Estate Case Day 2020 - warsztaty online

Informacje o tegorocznej edycji wydarzenia.

Konkurs Ziaja