Wybierz miasto
Studia Logowanie / Rejestracja
Znajdujesz się w ogólnopolskim wydaniu.

Konferencja Naukowa „Przestrzeń dla Młodych”

2017-05-02

Koło Naukowe Gospodarki i Administracji Publicznej we współpracy z Fundacją Gospodarki i Administracji Publicznej w tym roku skupia się wokół młodych. Zaplanowana na 9-10 maja 2017 r. Konferencja Naukowa „Przestrzeń dla Młodych” to wydarzenie o charakterze otwartym, mające na celu przybliżenie studentom krakowskich uczelni tematyki związanej z funkcjonowaniem młodych ludzi wkraczających na ścieżkę kariery zawodowej oraz miejsca, jakie zajmują w obecnej przestrzeni publicznej. Temat Konferencji nawiązuje zarówno do ujęcia młodych w perspektywie rynku pracy, jak i próby analizy tej charakterystycznej grupy z socjologicznego punktu widzenia.Konferencja przybiera formę trzech bloków tematycznych, podczas których poruszane będą m.in. zagadnienia dotyczące oferty z jaką do ludzi młodych wychodzą pracodawcy, polityk publicznych oraz programów, które młodym mają zapewnić „lepszy start”, a także kwestie dotyczące specyficznych cech i umiejętności, które posiadają ludzie młodzi dojrzewający w warunkach dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości. Pierwszy dzień kończą warsztaty, natomiast drugi dzień i jednocześnie całą Konferencję kończy wystąpienie mówcy, które będzie sporą dawką motywacji i pozytywnej energii.


W tym roku chcielibyśmy stworzyć przestrzeń do dyskusji na temat ludzi młodych, którzy stoją przed wyborem obrania swojej samodzielnej ścieżki rozwoju we współczesnym świecie. Konferencja jest okazją dla studentów krakowskich uczelni i nie tylko do dyskusji z ekspertami i praktykami zajmującymi się obszarem zarówno współczesnego kształtu rynku pracy, jak i socjologicznego ujęcia ludzi młodych w przestrzeni publicznej. Mamy nadzieję, że nasze wydarzenie pozwoli studentom na lepsze zrozumienie znaczenia zagadnień dotyczących kreowania swojego własnego wizerunku i wykorzystywania specyficznych umiejętności do efektywnego ulokowania swojego potencjału.

ip

Ciekawe artykuły
Dodaj do:
  • Wykop
  • Flaker
  • Elefanta
  • Gwar
  • Delicious
  • Facebook
  • StumbleUpon
  • Technorati
  • Google
  • Yahoo
Komentarzedodaj komentarz

Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Brak komentarzy.

Niezbędnik studenta
FB dlaMaturzysty.pl reklama