Konferencje - Z życia Uczelni

Nadchodzi 19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego

2024-01-29 12:07:31

Już niedługo, od 4 do 6 kwietnia 2024, Kraków ponownie stanie się miejscem spotkania dla specjalistów, entuzjastów i firm z branży informatycznej z całego świata. W ramach 19. edycji Studenckiego Festiwalu Informatycznego odbędą się wykłady, praktyczne warsztaty i Lighting talki, czyli ponad 40 wydarzeń poświęconych sztucznej inteligencji, tworzeniu gier i aplikacji, blockchain i nie tylko. Konferencja odbędzie się w Auditorium Maximum UJ.

Studencki Festiwal InformatycznyTematy warte uwagi

Czy boisz się, że sztuczna inteligencja odejmie nam pracę? A może chcesz wiedzieć, jak warto zaczynać swoją przygodę z programowaniem w dzisiejszych czasach? Albo zastanawiasz się, od czego zacząć szukać pracy w IT? Na naszej konferencji znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Nasi prelegenci są tu po to, aby pomóc Ci zrozumieć najnowsze trendy i zjawiska w branży, a także udzielić rad, jak się rozwijać i osiągać swoje cele.

Poznajcie niektórych z naszych prelegentów

Katarzyna Bukowska - profesjonalistka od cyberbezpieczeństwa, przychodząca do nas, aby przybliżyć nam różne aspekty bezpieczeństwa aplikacji.

Ciprian Alexandru Pitis - specjalista od projektowania i architektury oprogramowania, zdobywający doświadczenie w topowych firmach takich jak Google, Microsoft, a obecnie Dropbox.

Sławomir Procelewski - z branżą IT zawodowo związany od dwudziestu lat, z którym pochylimy się nad tematyką etyki w sztucznej inteligencji.

Jarosław Pałka - perfekcjonista w swojej dziedzinie i autor bloga „geekyprimitives”, który pomoże nam dowiedzieć się jak lepiej projektować testy i interpretować ich wyniki.

Nie tylko nauka!

Na Festiwalu oprócz ogromnej dawki wiedzy znajdziesz także wiele okazji do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z innymi uczestnikami. Podczas wydarzenia panuje niepowtarzalny klimat i imprezowa atmosfera, co sprzyja tworzeniu nowych relacji biznesowych i zawodowych. Ponadto, czekają na Ciebie emocjonujące konkursy, w których do wygrania są atrakcyjne nagrody!

Wstęp jest darmowy, ale...

na warsztaty liczba miejsc jest ograniczona, więc dla tego (i wielu innych powodów) warto śledzić social media, żeby nie przegapić informacji o zapisach. Dzięki udziałowi w warsztatach uczestnicy będą mieli okazję zdobyć praktyczne umiejętności oraz wiedzę w konkretnych dziedzinach. Nie może Cię zabraknąć!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: https://sfi.pl oraz social media: https://www.facebook.com/sfikrakow/ , https://www.instagram.com/sfikrakow/

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: SFI Kraków, Studencki Festiwal Informatyczny 2024
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Studencki Festiwal Informatyczny
Nadchodzi 19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego

SFI w Krakowie już w dniach 4-6 Kwietnia 2024!

Tygiel 2024
Przed nami XVI Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2024

Pod hasłem "Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju".

KOMPAS
Już w listopadzie rusza TEDxPolitechnika Gdańska

Co wiadomo na temat wydarzenia?

Polecamy
Konferencja odbędzie się dnia 19 października 2018 roku.
Zbliża się III Konferencja Studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych UW Warszawa

Konferencja odbędzie się dnia 19 października 2018 roku.

XV Ogólnopolska Konferencja Studentów Geodezji - informacje o wydarzeniu Wrocław

Najlepsi studenci geodezji i kartografii w Polsce, będą dzielić się doświadczeniem i dorobkiem.

Polecamy
Ostatnio dodane
Studencki Festiwal Informatyczny
Nadchodzi 19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego

SFI w Krakowie już w dniach 4-6 Kwietnia 2024!

Tygiel 2024
Przed nami XVI Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2024

Pod hasłem "Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju".

Popularne
XXVI OgÃłlnopolskie Targi Edukacja 2024
Zbliżają się XXVI Ogólnopolskie Targi "Edukacja 2024" w Katowicach

Targi te które z pewnością pomogą młodym ludziom w wyborze dalszego kierunku kształcenia i sposobu na życie.