Konkursy - Edukacja

DIMAQ UNI 2020 - wyniki 9. edycji!

2020-10-15 10:36:33

"User Experience w projektowaniu platform e-commerce na przykładzie strony www.KursyLean.pl" oraz "Przewaga niestandardowego modelowania atrybucji nad modelem last-click w przypadku zakupu oferty postpaid w branży telecom." to tematy zwycięskich prac dyplomowych w DIMAQ UNI. Znamy laureatów dziewiątej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową z marketingu internetowego, organizowanego wspólnie przez IAB Polska i Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Zobacz też: DIMAQ UNI 2020 - wyniki I etapu.

DimaQ UNI Informacja

Konkurs DIMAQ 2020 - informacje

Konkurs był adresowany do studentów oraz absolwentów uczelni wyższych, którzy obronili swoje prace magisterskie, licencjackie, inżynierskie z zakresu marketingu internetowego w okresie od 1 stycznia 2015 do 16 sierpnia 2020.

Nadesłane prace oceniane były przez jury, w którego skład weszli między innymi posiadacze certyfikatu DIMAQ oraz  certyfikowani trenerzy DIMAQ. Ze wszystkich nadesłanych prac do II etapu zostało zakwalifikowanych 5 prac magisterskich oraz 5 licencjackich, spośród których jury ostatecznie wyłoniło dwóch laureatów.

Laureaci DIMAQ 2020

Zwycięzcą IX edycji ogólnopolskiego konkursu DIMAQ UNI w kategorii prac magisterskich została Karolina Denis za pracę: "Przewaga niestandardowego modelowania atrybucji nad modelem last-click w przypadku zakupu oferty postpaid w branży telecom" (Akademia Leona Koźmińskiego). Laureatka otrzymuje nagrodę główną – bezpłatne uczestnictwo w Studiach Podyplomowych Marketing Internetowy w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

W kategorii prac licencjackich najlepsza okazała się Aleksandra Polak z pracą: "User Experience w projektowaniu platform e-commerce na przykładzie strony www.KursyLean.pl" (Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie). Nagrodą jest bezpłatny udział w Akademii DIMAQ Basic z możliwością podejścia do egzaminu DIMAQ.

- To była ogromna przyjemność oceniać zgłoszone prace w tegorocznym konkursie DIMAQ UNI. Są one na bardzo wysokim poziomie, dlatego nie mam wątpliwości, że osoby, które dotarły do finału są olbrzymią wartością dla każdego pracodawcy z branży marketingu internetowego. Na naszą ocenę prac wpływało wiele czynników miedzy innymi: przyjęta metodologia, dobór materiałów źródłowych czy umiejętność interpretacji danych. - mówi Grzegorz Krzemień, Prezes GoldenSubmarine, przewodniczący jury DIMAQ UNI.

- Na dziewiątą edycję konkursu wpłynęło wiele prac o wysokim poziomie, co skutkowało małymi różnicami w punktacji prac z pierwszej piątki, zarówno magisterskich jak i licencjackich.  Zdecydowana większość prac dotyczyła promocji w internecie, inne aspekty marketingu rzadziej stanowiły obszar badany w pracach dyplomowych. - komentuje dr hab. Tymoteusz Doligalski ze Szkoły Głównej Handlowej, członek jury DIMAQ UNI. 

Szczegółowe informacje o konkursie dostępne na stronie dimaquni.com

  • Organizatorzy: DIMAQ, Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska i Szkoła Główna Handlowa
  • Patroni medialni: dlaStudenta.pl, NowyMarketing, studentnews.pl

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: DIMAQ 2020, finał, Wyniki, Lista zwycięzców, Nagrody, Kategorie, Tematy, Laureaci
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Hack Yeah 2020 Listopad
Hack Yeah 2020 - informacje o jesiennej edycji hackathonu!

Kolejna edycja HackYeah już w listopadzie - na celowniku tym razem zdrowie i zero waste!

DIMAQ UNI 2020 - wyniki 9. edycji!

Znamy zwycięzców kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową związaną z marketingiem internetowym.

Kopalnia TalentÃłw AGH 2020
Kopalnia Talentów AGH 2020 - informacje o finale!

Dowiedz się, jak zobaczyć talent show Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Polecamy
Zgłoszenia do konkursu moÅźna przesyłać do 31 marca 2019 roku
Konkurs szkoły Sprachcaffe. Wygraj kurs angielskiego!

Zgłoszenia do konkursu można przesyłać do 31 marca 2019 roku

Global Management Challenge - informacje o konkursie i grywalizacji

Podejmij wyzwanie i weź udział w największej symulacji biznesowej na świecie, która będzie dla Ciebie przepustką na studia podyplomowe i MBA.

Polecamy
Ostatnio dodane
Hack Yeah 2020 Listopad
Hack Yeah 2020 - informacje o jesiennej edycji hackathonu!

Kolejna edycja HackYeah już w listopadzie - na celowniku tym razem zdrowie i zero waste!

DIMAQ UNI 2020 - wyniki 9. edycji!

Znamy zwycięzców kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową związaną z marketingiem internetowym.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.