Kursy i szkolenia - Edukacja

edCAMP dla startupów edTech już 4-10 grudnia!

2021-11-17 14:35:11

W zakresie digitalizacji edukacji pozostaje jeszcze wiele do zrobienia, a teraz pomysłodawcy rozwiązań edTech mają szansę na wystartowanie z innowacyjnym biznesem. edCAMP to wydarzenie akceleratora eduLAB, inwestującego w startupy chcące rozwijać narzędzia cyfrowe, które będą miały wpływ na kształt przyszłości edukacji.

edCAMP

Kiedy odbędzie się wydarzenie?

Już w dniach 4-10 grudnia br. odbędzie się szósta edycja wydarzenia edCAMP, poświęconego startupom edTechowym. Partnerem wydarzenia jest jedna z największych grupy technologicznych w Polsce – Euvic, która cały czas prężnie się powiększa. W czasie edCAMP uczestnicy zdobędą cenną wiedzę z zakresu przygotowania pitch decka, a co za tym idzie również modelu biznesowego i finansowego swojego przedsięwzięcia, czyli wszystkich niezbędnych aspektach z punktu widzenia tworzenia i funkcjonowania startupu.

Jak będzie przebiegać tegoroczna edycja edCAMP?

Tym razem całość wydarzenia odbędzie się w formule online, a innowatorzy rozwiną swoje projekty, biorąc udział w szeregu warsztatów prowadzonych przez wyselekcjonowanych specjalistów, co przybliży ich do prezentacji pomysłów przed inwestorem.

Następnie od 6 grudnia wybrane zespoły wezmą udział w serii indywidualnych konsultacji projektowych z doświadczonymi mentorami eduLAB w czasie, których sprawdzą i doszlifują swoje pomysły w obszarze biznesu, finansów, technologii, marketingu oraz przygotowania i prezentowania pitch decków. A wszystko to, aby 10 grudnia zaprezentować efekty swojej pracy przed jury i powalczyć o zaproszenie do pre-akceleracji eduLAB, która jest pierwszym krokiem do uzyskania pełnego wsparcia przy tworzeniu i komercjalizacji projektu.

Kto może wziąć udział w wydarzeniu?

Zgłaszać się mogą osoby oraz istniejące już spółki mające pomysły na innowacyjne narzędzia dla szeroko rozumianej edukacji, które wspomogą proces kształcenia uczniów, usprawnią pracę nauczycieli lub zarządzanie placówkami oświatowymi.

Zgłoszenia na wydarzenie trwają do 2 grudnia br. na stronie www.edulab.io/edcamp/

Organizatorem wydarzenia jest akcelerator eduLAB, który działa od 2017 roku i aktywnie uczestniczy w procesie w transformacji cyfrowej. W ramach trwającego programu eduLAB 2.0 ma zamiar wyłonić 7 startupów, które otrzymaj do 1 MLN złotych na dalszy rozwój i wsparcie mentoringowe na etapie tworzenia i skalowania projektu. Akcelerator w swoim portfolio posiada m.in. takie spółki jak: Jobllegro, Aida Diagnostics, a jednym z bardziej rozpoznawalnych projektów jest platforma do nauki programowania dla dzieci- PixBlocks, używana na co dzień przez 350 tys. uczniów w całej Polsce.

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: edCAMP, 4-10 grudnia, wydarzenie online, edTech
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Konferencję Odpowiedzialnego Biznesu
Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu już 25-26 listopada

Zobacz, co będzie się działo podczas wydarzenia.

edCAMP
edCAMP dla startupów edTech już 4-10 grudnia!

Zobacz, kto będzie mógł wziąć udział w tegorocznej edycji edCAMP.

Hackathon Sheep Your Hack 3
Hackathon Sheep Your Hack 3 już 10-11 grudnia!

Weź udział i zdobądź atrakcyjne nagrody!

Polecamy
Warsztaty odbędą się w dniach 19-21 marca 2019 roku.
XI edycja Real Estate Case Day - weź udział w serii warsztatów! Warszawa

Warsztaty odbędą się w dniach 19-21 marca 2019 roku.

Uniwersytet Sukcesu 2019 - szczegóły 2. etapu

Niemalże 120 dziewcząt i 160 godzin warsztatów. Rusza kolejna część cyklu wydarzeń, który pomaga młodym kobietom wejść na rynek pracy!

Ostatnio dodane
Konferencję Odpowiedzialnego Biznesu
Konferencja Odpowiedzialnego Biznesu już 25-26 listopada

Zobacz, co będzie się działo podczas wydarzenia.

edCAMP
edCAMP dla startupów edTech już 4-10 grudnia!

Zobacz, kto będzie mógł wziąć udział w tegorocznej edycji edCAMP.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.