Z życia Uczelni - Studia

INDYWIDUALNE 2023 - wystawy dyplomowe Szkoły Kreatywnej Fotografii

2023-05-24 08:25:17

Rozpoczynamy kolejną edycję cyklu wystaw dyplomowych INDYWIDUALNE! Zapraszamy na otwarte wernisaże, na których zobaczycie zdjęcia tegorocznych absolwentów Szkoły Kreatywnej Fotografii SKF (https://www.ksa.edu.pl/szkola-fotografii).

KSAFotografia to sztuka tworzona przez indywidualistów. Subiektywne podejście do tematu pomaga w tworzeniu artystycznych zdjęć, które zaskakują od strony formalnej i skłaniają do refleksji. Serię takich spojrzeń na otaczający nas świat prezentują „Indywidualne 2023”. Wystawy odbywają się w kilkudziesięciu punktach miasta Krakowa. Zlokalizowane są w galeriach, teatrach, kawiarniach i klubach. Taka koncepcja sprawia, że oglądanie zdjęć łączy się z miejską przygodą i odkrywaniem nowych przestrzeni dla sztuki.

Zdjęcia wykonane przez absolwentów SKF prezentują różnorodność tematów i technik – od klasycznej, czarno-białej fotografii, po fotografię eksperymentalną, inscenizowaną, akty, reportaże, emulsje i gumę chromianową.

„Szkoła sugeruje sposób podejścia do tworzenia dyplomu, natomiast tematy oraz metody wykonania są zróżnicowane i jak najbardziej indywidualne. To co łączy wystawy, to konceptualne podejście do tematu i przestrzeganie spójności warsztatowej przez każdego z młodych fotografów” - mówi dr Jerzy Gaweł, dyrektor Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Na wszystkie wernisaże wstęp jest bezpłatny.

  • Szczegółowe informacje o wernisażach wystaw będą publikowane na stronie: www.ksa.edu.pl/aktualnosci/indywidualne-wystawy-dyplomowe-skf.html oraz na wydarzeniu FB: www.facebook.com/events/803969240760792/803969247427458
  • Organizatorzy: Szkoła Kreatywnej Fotografii, Krakowskie Szkoły Artystyczne, Cracow School of Art and Fashion Design
  • Partnerzy: MalopolskaOnline.pl, dlaStudenta.pl, studentnews.pl, Magazyn Exclusive, Genesis Gear, URBAN Photo Awards, Urban Photo Arena, FOTOPLUS, Moda w Polsce, The Spoiled Queen, TUBA

Szkoła Kreatywnej Fotografii (SKF) w Krakowie:

  • 2 lata nauki – tryb dzienny/zaoczny w języku polskim lub w języku angielskim stacjonarnie w międzynarodowej grupie.
  • Ilość miejsc ograniczona – ZAPISZ SIĘ ONLINE (https://www.ksa.edu.pl/rekrutacja-on-line)
  • Dyplom z tytułem ARTYSTA FOTOGRAFIK
  • 95% zajęć w pracowniach od początku nauki
  • SKF to jedna z najlepszych szkół fotografii na świecie! Znalazła się w rankingu TOP PHOTOGRAPHY SCHOOLS IN THE WORLD (Shotkit.com)
  • Więcej informacji o Szkole: www.ksa.edu.pl/szkola-fotografii

ip

fot. materiały praoswe

Słowa kluczowe: wystawy, Indywidualnie 2023, wernisaże
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Uniwersytet Rolniczy
Uniwersytet Rolniczy otrzymał wyróżnienie "Most do Przyszłości"

Uczelnia została doceniona m.in. za ogromne zaangażowanie i oferowanie praktyk zawodowych, szkoleń oraz mentorstwo dla uczniów.

Polecamy
Polecamy
Ostatnio dodane
Ostatnio komentowane
Zimowa rekrutacja na UZ
Zimowa rekrutacja na UZ Zielona Góra

Na Uniwersytecie Zielonogórskim trwają przygotowania do zimowej rekrutacji na studia II stopnia.

Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej
Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej Szczecin

Chcesz znaleźć dla siebie odpowiednie studia? Wcale nie jest za późno! Przyjdź na Akademię Morską w Szczecinie!

Popularne