Konkursy - Edukacja

Już niedługo rusza XX edycja Festiwalu Kalejdoskop 

2023-05-29 15:36:31

Już za kilka dni wielkie wydarzenie taneczne: XX edycja Festiwalu Kalejdoskop

TaniecCo będzie się działo?

Po pierwsze spektakle. W czwartek zobaczymy Hertz Haus ze spektaklem "UNBODY", w piątek Sopocki Teatr Tańca zaprezentuje "Wszystko co widać. OHIO", w sobotę Teatr Tańca Nieznany przedstawi "Holy Melancholy", a w niedzielę Bytomski Teatr Tańca i Ruchu Rozbark "Bestie". Jako wydarzenie towarzyszące oferujemy też spektakl dla dzieci od 7 roku życia "Niebieska zasłona".

Pojawi się też aż 10 Krótkich Form Choreograficznych, Interaktywny wykład performatywny "Ucieleśniony Mózg" i spektakl plenerowy "Organizm". Nie zabraknie okazji do dyskusji (finałem każdego dnia festiwalu są Rozmowy po tańcu) oraz szlifowania własnego warsztatu tanecznego na warsztatach (więcej na: http://www.festiwal-kalejdoskop.pl/warsztaty-tanczne/).

Festiwal to jednak nie tylko taniec, ale i wernisaż prac pleneru plastycznego Ruch Uczniowie Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. A.Grettgera w Supraślu, jam taneczno-muzyczny czy spacer historyczny po Białymstoku.

Udział w większości wydarzeń jest wolny. Informacje o płatnych spektaklach dostępne na: http://www.festiwal-kalejdoskop.pl/bilety-2/ Sprawdźcie pełny program na: http://www.festiwal-kalejdoskop.pl/program-2023/, obserwujcie wydarzenie: https://www.facebook.com/events/100616393038606/ oraz relacje na: https://www.instagram.com/festiwal_kalejdoskop/ 

Kalejdoskop 2023 dofinansowano z budżetu Miasta Białegostoku oraz dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego w ramach programu „Taniec”, realizowanego przez Narodowy Instytut Muzyki i Tańca.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Festiwal Kalejdoskop, XX edycja, wydarzenie taneczne
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Konkurs NOMAD 2019 - Mistrzostwa w Analizie Danych

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi wyjątkowego konkursu, przygotowanego przez studentów z Wydziału Matematyki Politechniki Wrocławskiej.

Wydarzenie organizowane jest przez członkÃłw Stowarzyszenia StudentÃłw BEST AGH KrakÃłw.
BITEhack: 24-godzinny hackathon startuje już 12 stycznia! Kraków

Wydarzenie organizowane jest przez członków Stowarzyszenia Studentów BEST AGH Kraków.

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne