Targi - Edukacja

Targi pracy ma Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

2023-11-15 08:37:10

W najbliższy czwartek, 16 listopada 2023 roku, w godzinach od 12:00 do 17:00 w budynku Wydziału Leśnego URK (al. 29 Listopada 46) odbędą się Targi Pracy pod patronatem honorowym JM Rektora Uniwersytetu Rolniczego –  dr. hab. inż. Sylwestra Tabora, prof. URK.

targi pracy

Celem Targów Pracy URK jest zachęcanie studentów oraz absolwentów do aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu swojej przyszłości zawodowej, prezentując im różnorodne możliwości rozwoju oraz zatrudnienia. W trakcie wydarzenia odwiedzający będą mieli okazję nawiązać kontakt z przedstawicielami firm, instytucji i organizacji związanych z obszarem, w którym nasi absolwenci znajdą zatrudnienie. Ponadto, Targi Pracy URK stanowią doskonałą okazję do zdobycia cennych informacji o rynku pracy, trendach oraz wymaganiach pracodawców.

W wydarzeniu uczestniczyć będzie łącznie 30 (firm/organizacji/instytucji) z różnych branż, w tym z rolnictwa, leśnictwa, ogrodnictwa, biotechnologii, a także z branży spożywczej i przemysłowej. Oferować będą studentom i absolwentom Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie stanowiska pracy, a także staże i  praktyki.

Podczas Targów, studenci i absolwenci będą mieli okazję m.in. porozmawiać z przedstawicielami firm o możliwościach zatrudnienia, dowiedzieć się więcej na temat wymagań rekrutacyjnych, a także przedstawić swoje CV i portfolio. Dla studentów i absolwentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Targi Pracy to doskonała okazją do bezpośredniej rozmowy z pracodawcami.

Dodatkowo w dniu Targów dostępna będzie Strefa Doradcza, w której to pod czujnym okiem ekspertów z Wojewódzkiego Urzędu Pracy, uczestnicy będą mogli skonsultować swoje Curriculum Vitae (CV Point). Ponadto będzie można wykonać profesjonalne zdjęcie do CV (Foto Point).

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Biuro Karier i Kształcenia Praktycznego URK.

Sponsorami Tragów Pracy są: Orlen Południe, Selvita S.A.

Patronat medialny: Dziennik Polski, TVP Kraków, Radio Kraków.

Podczas Targów swoją ofertę na stoiskach zaprezentują: 

 • Orlen Południe to spółka zależna Polskiego Koncernu Naftowego Orlen, zajmująca się rafinacją ropy naftowej i produkcją paliw. Spółka posiada dwie rafinerie: w Płocku i Trzebini.
 • Instytut OZE - Jesteśmy firmą inżynieryjną i konsultingową oferującą kompleksowe usługi w energetyce, przemyśle i gospodarce wodnej. Zarządzamy pełnym procesem przygotowawczym przedsięwzięcia.
 • INTERMAG - specjalizuje się w rozwoju i produkcji nowoczesnych preparatów dla rolnictwa. Aktualnie firma zaliczana jest do największych producentów nawozów i biostymulatorów oraz aktywnie działa w branży produktów prozdrowotnych dla zwierząt.
 • QA Solutions jest firmą świadczącą kompleksowe usługi w zakresie certyfikacji standardów i systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności.
 • Intersnak - lider rynku słonych przekąsek. Początki  działalności w Polsce sięgają 1991 roku, kiedy to w Słomnikach pod Krakowem, wyprodukowano pierwsze puszki orzeszków solonych Felix.
 • Wawel -  jest ukochaną marką Polaków i jedną z najstarszych firm produkujących słodycze w Polsce. Od 1898 roku skutecznie łączymy moc tradycji z wyczuciem współczesnych gustów.
 • Eurokadra - agencją pracy. Firma pomaga załatwić wszystkie formalności związane z ubezpieczeniem, zakwaterowaniem oraz transportem. Oferują pracę w różnych branżach. Posiadają oddziały na terenie całej Polski.
 • Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie jest głównym podmiotem odpowiedzialnym za krajową gospodarkę wodną w Polsce. Misją  jest ochrona mieszkańców Polski przed powodzią i suszą, zrównoważone gospodarowanie wodami dla ochrony naszych zasobów wodnych i zapewnienie dobrej jakości wody dla obecnych i przyszłych pokoleń.
 • Małopolska Hodowla Nasion. Nadrzędnym kierunkiem działań jest hodowla i nasiennictwo buraka pastewnego, zbóż jarych i ozimych, kukurydzy, traw pastewnych i gazonowych oraz roślin motylkowatych drobnonasiennych. Misją firmy jest polepszenie efektywności produkcji roślinnej poprzez ciągłe dostarczanie nowych odmian o udoskonalonych cechach rolniczych i parametrach jakościowych ziarna.​
 • Selvita jest firmą innowacyjną, która inwestuje w badania i rozwój. Firma dysponuje nowoczesnym centrum badawczo-rozwojowym w Krakowie, w którym pracuje ponad 500 naukowców i inżynierów.
 • Firma U Jędrusia oferuje szeroki wybór dań gotowych, w tym pierogi, krokiety, placki ziemniaczane, gołąbki, zupy, sałatki i wiele innych. Produkty firmy są wytwarzane z najwyższej jakości składników, zgodnie z tradycyjnymi recepturami.
 • Farmsaat to niemiecka firma zajmująca się produkcją nasion. Została założona w 1990 roku i specjalizuje się w hodowli i produkcji mieszańcowych kukurydzy, soi i słonecznika. Firma oferuje również szeroki wybór innych nasion, w tym traw, roślin pośrednich i roślin okrywowych.
 • Projekt Zdrowie to polska sieć centrów dietetycznych, która powstała w 2017 roku. Jej misją jest świadczenie kompleksowych usług dietetycznych, które pomogą pacjentom osiągnąć ich indywidualne cele zdrowotne.
 • Sp4Garden jest polską firmą, która działa na rynku ogrodniczym od 2010 roku. Firma zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów ogrodniczych, w tym: roślin ozdobnych, drzew i krzewów, nasion, nawozów, środków ochrony roślin, narzędzi ogrodniczych, akcesoriów ogrodniczych.
 • Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, potocznie nazywane Lasami Państwowymi, to największa w Unii Europejskiej organizacja zarządzająca lasami należącymi do Skarbu Państwa. Zarządza ona ponad 8,8 mln hektarów lasów, co stanowi około 29% powierzchni Polski.
 • Jacobs to międzynarodowa firma inżynierska, która oferuje szeroki zakres usług w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. Firma zatrudnia ponad 60 000 pracowników w 40 krajach na całym świecie.
 • Madej Wróbel to polska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą wędlin. Firma została założona w 1990 roku w Rudzie Śląskiej.
 • Zakłady Mięsne Silesia to polska firma zajmująca się produkcją i sprzedażą mięsa i wędlin. Firma została założona w 1952 roku w Świerklanach.
 • Polskie Zakłady Zbożowe w Krakowie S.A. to firma zajmująca się przetwórstwem zbóż. Firma została założona w 1948 roku i jest jednym z największych przedsiębiorstw zbożowych w Polsce.
 • Amplus Sp. z o.o. to polska firma zajmująca się handlem hurtowym owocami i warzywami. Firma została założona w 1990 roku i jest jednym z wiodących dostawców owoców i warzyw na rynku polskim.
 • Leroy Merlin to francuska międzynarodowa sieć sklepów z artykułami do domu i ogrodu. Jest trzecią co do wielkości siecią handlową we Francji i największą siecią sklepów z artykułami do domu w Europie. Leroy Merlin posiada ponad 800 sklepów w 13 krajach, w tym w Polsce.

Więcej: https://urk.edu.pl/index/site/3357/12276 lub https://biurokarier.urk.edu.pl/targi_pracy.html

ip

fot.materiały prasowe

Słowa kluczowe: Uniwersytet Rolniczy, Kraków, Targi pracy, studia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
targi pracy
Targi pracy ma Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

Poznaj szczegóły wydarzenia.

Najlepsze uniwersytety świata na targach edukacyjnych w Warszawie!

Międzynarodowe Targi Uniwersyteckie QS Discover, najbardziej prestiżowa seria międzynarodowych targów poświęconych studiom magisterskim i doktoranckim, już niebawem w Warszawie.

patronat
Przed nami 8. Forum Inteligentnego Rozwoju Uniejów

Poznaj szczegóły wydarzenia w 2023 roku.

Polecamy
targi
XXV Inżynierskiie Targi Pracy 2023

Co odbędzie się podczas wydarzenia?

targi
Jak zdobyć wymarzoną pracę na lotnisku?

Weź udział w 4. Lotniskowych Targach Zawodoznawczych Kraków Airport

Polecamy
Ostatnio dodane
targi pracy
Targi pracy ma Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie

Poznaj szczegóły wydarzenia.

Najlepsze uniwersytety świata na targach edukacyjnych w Warszawie!

Międzynarodowe Targi Uniwersyteckie QS Discover, najbardziej prestiżowa seria międzynarodowych targów poświęconych studiom magisterskim i doktoranckim, już niebawem w Warszawie.

Popularne