Konkursy - Edukacja

Wygraj staż na stanowisku copywritera w Agencji NPROFIT

2021-04-16 10:57:53

Agencja Marketingowa NPROFIT ogłasza konkurs stażowy dla studentów na stanowisko copywritera! Zobacz jakie warunki należy spełnić, żeby móc starać się o to stanowisko.

Konkurs stażowy

Cechy kandydata

Jeśli:

  • masz "lekkie pióro" i wyczucie językowe,
  • pisanie opisów i artykułów nie sprawia Ci problemów,
  • masz status studenta.

Ten konkurs jest dla Ciebie! Jeśli chcesz wziąć udział – wystarczy zapoznać się z regulaminem i przygotować tekst na jeden z wybranych tematów! Do wygrania dwumiesięczny, płatny staż w agencji! Zadanie konkursowe i szczegółowe informacje możecie znaleźć na stronie internetowej organizatorów.

Agencja Marketingowa NPROFIT zaprasza do udziału w konkursie stażowym! Oferują 2-miesięczny płatny staż, podczas którego nauczysz się, jak tworzyć różnego rodzaju treści SEO.

Dla kogo jest nasz staż?

Agencja zaprasza studentów kierunków humanistycznych, którzy lubią pisać i chcieliby rozwijać swoje umiejętności copywriterskie. Nie musisz mieć doświadczenia, jednak organizatorzy docenią "lekkie pióro" i wyczucie językowe.

Co będziesz u nas robił?

Do Twoich głównych zadań będzie należało pisanie tekstów wg otrzymywanych wytycznych, research oraz współpraca z działem SEO. Na co dzień agencja tworzy m.in. artykuły blogowe, treści na strony klientów, artykuły sponsorowane oraz rankingi do jednego z ich wewnętrznych projektów - terdeals.com.

Dlaczego warto dołączyć do zespołu NPROFIT?

Agencja NPROFIT świadczy usługi z zakresu SEO i PPC. Przyczyniła się do sukcesu już ponad 500 przedsiębiorstw, zwłaszcza w obszarze e-commerce. W czasie stażu podzielą się z Tobą ich doświadczeniem oraz nauczą Cię, w jaki sposób tworzyć angażujące treści. Poza tym poznasz podstawy pozycjonowania i zdobędziesz praktyczne umiejętności w obszarze content marketingu. Po zakończeniu stażu agencja przewiduje możliwość dalszej współpracy.

Kandydat jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konkursu, przygotowania tekstu na wybrany temat oraz przesłania go wraz z CV  i ankietą na adres: marketing@nprofit.pl do dnia 31 maja 2021 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 18 czerwca 2021 r.

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: konkurs, staż, copywriter, student, 2021
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Wygraj stanowisko copywritera
Wygraj staż na stanowisku copywritera w Agencji NPROFIT

Zobacz, co musisz zrobić, żeby wygrać staż w Agencji NPROFIT.

Polecamy
BITEhack 2019 - 24-godzinny hackathon w Krakowie Kraków

You will never code alone! Pokaż co potrafisz w dwóch konkurencjach - programistycznej i robotycznej!

Ostatnio dodane
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!