Konferencje
 Uniwersytecki Inkubator Przyrodniczy

Uniwersytecki Inkubator Przyrodniczy

  • 2022-05-24
  • Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, Kraków

Opis

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w pierwszej edycji Uniwersyteckiego Inkubatora Przyrodniczego - Konferencji Uczniów szkół ponadpodstawowych 2022, która odbędzie się 24 maja 2022 w Instytucie Biologii Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie. Patronat nad tym wydarzeniem objął Prorektor ds. Kształcenia i Rozwoju Uniwersytetu Pedagogicznego dr hab. Robert Stawarz, Prof. UP.  

Do kogo adresowane jest wydarzenie? 

Zachęcamy do udziału w wydarzeniu Uczniów zainteresowanych tematyką przedmiotów przyrodniczych (biologia, chemia) oraz Nauczycieli, którzy żywo wspierają rozwój naukowych zainteresowań swoich podopiecznych. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i certyfikowany (zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela). Wśród Uczniów, którzy zechcą włączyć się w aktywny udział w Konferencji, Komitet Naukowy wyłoni najlepszą prezentację i przyzna nagrodę „Młodego Inicjatora Nauki”. Oprócz wystąpień uczestników przewidziana jest także prezentacja zaplecza naukowego Instytutu Biologii, podczas którego będzie można zobaczyć codzienną pracę naukowców, a także miło spędzić czas biorąc udział w krótkich pokazach biologiczno-chemicznych

W jaki sposób aktywnie wziąć udział w wydarzeniu? 

Warunkiem przystąpienia do Uniwersyteckiego Inkubatora Przyrodniczego - Konferencji Uczniów szkół ponadpodstawowych 2022 jest przygotowanie i zaprezentowanie przez Ucznia 10- minutowego wystąpienia ustnego (ilustrowanego prezentacja multimedialną lub plakatem elektronicznym). Uczniowie mogą zaprezentować relację z przeprowadzonego (np. w ramach przygotowania do Olimpiady Biologicznej) eksperymentu, wykonanego w szkole projektu lub wybranego zagadnienia teoretycznego dotyczącego wybranego przez siebie zagadnienia, lub problemu naukowego z dziedziny nauk przyrodniczych.  

Wszystkie szczegóły i dokumenty dostępne są na stronie internetowej: https://ib.up.krakow.pl/uip 

Serdecznie zapraszamy! 

Komitet Organizacyjny Uniwersyteckiego Inkubatora Przyrodniczego 2022

ip

fot. materiały organizatora

Polecamy
Ostatnio dodane
Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.