Targi
Inżynierskie Targi Pracy BEST AGH Kraków 2021

Inżynierskie Targi Pracy BEST AGH Kraków 2021

  • 2021-03-10
  • Wydarzenie online

Opis

Inżynierskie Targi Pracy od ponad 20 lat pomagają znaleźć nie tylko pracę, ale też staże i praktyki studentom i absolwentom uczelni technicznych.

W tym roku organizatorzy dołożyli wszelkich starań, aby XXIII edycja Inżynierskich Targów Pracy była w pełni bezpieczna dla wszystkich uczestników. Stąd decyzja o przeprowadzeniu wydarzenia w formie online.

Udział w targach to świetna okazja, aby dowiedzieć się jak koronawirus wpłynął na procesy rekrutacyjne i w jaki sposób są one aktualnie przeprowadzane. To też doskonały sposób, aby osobiście porozmawiać z przedstawicielami firm i poznać dostępne oferty pracy.

Na wydarzeniu będzie możliwość:

  • profesjonalnej konsultacji CV,
  • kontaktu z przedstawicielami firm, poprzez zapisy na indywidualne rozmowy oraz przez grupowy czat, gdzie przedstawiciel firmy z chęcią odpowie na zadawane przez uczestników pytania,
  • wzięcia udziału w prowadzonych przez specjalistów webinarach, na których podzielą się oni swoim doświadczeniem i wiedzą,
  • dowiedzenia się czegoś więcej o organizatorach – BEST AGH Kraków.

10 marca 2021 – to data tegorocznych Inżynierskich Targów Pracy. Przyjdź i zdecyduj o swojej przyszłości, wszystko to na wyciągnięcie ręki, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

Więcej informacji w artykule: Inżynierskie Targi Pracy BEST AGH Kraków 2021.

 

Ostatnio dodane
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!