Wiadomości - Z życia Uczelni

Co się wydarzy podczas Debaty Walentynkowej 2023?

2023-02-27 18:41:44

Debata Walentynkowa to wydarzenie zainicjowane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży. Odbywa się ono raz w roku. Tematyka Debaty Walentynkowej jest co roku inna, jednak za każdym razem dotyczy miłości oraz budowania związków między dwojgiem zakochanych w sobie ludzi.

debataWydarzenie to ma pomóc ludziom młodym nauczyć się tworzyć trwałe relacje oparte na wzajemnym szacunku oraz zrozumieniu potrzeb partnera. W przyszłości ma im to również pomóc stworzyć rodzinę, która będzie bazowała na więzi z Bogiem. Każdego roku zapraszamy ekspertów, którzy dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą, odpowiadając na pytania osoby prowadzącej debatę oraz uczestników spotkania.

Temat tegorocznej Debaty Walentynkowej brzmi „Jestem, bo muszę czy jestem, bo kocham? Motywy zawierania związków”. Na tegorocznym spotkaniu uczestnicy uświadomią sobie czy warto wchodzić w relacje pod presją lub po to, by zwalczyć samotność. Może na miłość warto jeszcze trochę poczekać?

W tym roku Debata Walentynkowa odbędzie się 9 marca 2023 r. o godzinie 19:00  w sali CW4 w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej.

Naszymi tegorocznymi prelegentami będą:

  • Tomasz Nowak OP  – dominikanin, kaznodzieja wędrowny, autor wielu książek oraz audiobooków, a także założyciel kanału na YouTube "Strefa Wodza",
  • Magdalena Tokłowicz - psycholog, psychoterapeuta systemowy i ChTI, prowadzi terapię indywidualną, małżeńską, warsztaty rozwojowo-terapeutyczne i spotkania z młodzieżą szkół średnich oraz ze studentami,
  • dr Kamil Janowicz – mąż, ojciec, psycholog i post-doctoral researcher na Uniwersytecie SWPS, autor bloga Father_ing popularyzującego naukową wiedzę na temat rodzicielstwa i wychowania, prowadzi warsztaty oraz spotkania psychoedukacyjne dla rodziców i młodzieży.

Debatę poprowadzi dla nas Franciszek Cofta – absolwent kierunku Mechanika i Budowa Maszyn na Politechnice Poznańskiej, dziennikarz, autor audycji radiowej „Między Nami Mówiąc”, prezenter telewizyjny w programach Studio Raban na TVP1 oraz Jasne jak słońce w TVP Nauka.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Debacie Walentynkowej oraz tegorocznych prelegentach, to zapraszamy na wydarzenie na Facebooku https://fb.me/e/3bjlR7KYY oraz na stronę internetową https://debatawalentynkowa.pl. Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu na Instagramie oraz na Facebooku.

Do zobaczenia! Nie może Was zabraknąć!

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Debata Walentynkowa, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Rekrutacja na studia podyplomowe w UMCS Lublin

Poznaj możliwości jakie daje Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Rekrutacja na studia dualne na kierunku logistyka w WyÅźszej Szkole Bankowej trwa do 31 sierpnia.
Studia, dzięki którym można zarobić nawet 21 tysięcy złotych Chorzów

Rekrutacja na studia dualne na kierunku logistyka w Wyższej Szkole Bankowej trwa do 31 sierpnia.

Ostatnio dodane
targi
EDU SALON w Rzeszowie

Co się wydarzy podczas Targów Edukacyjnych?

Ostatnio komentowane
Zimowa rekrutacja na UZ
Zimowa rekrutacja na UZ Zielona Góra

Na Uniwersytecie Zielonogórskim trwają przygotowania do zimowej rekrutacji na studia II stopnia.

Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej
Zimowy nabór na studia w Akademi Morskiej Szczecin

Chcesz znaleźć dla siebie odpowiednie studia? Wcale nie jest za późno! Przyjdź na Akademię Morską w Szczecinie!

Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.