Konferencje - Z życia Uczelni

IT Poland Meeting - prestiżowe spotkanie członków branży

2023-04-13 15:04:03

Mamy zaszczyt ogłosić nadchodzące wydarzenie, które z pewnością zainteresuje wszystkich miłośników technologii informatycznych. IT Poland Meeting, prestiżowe spotkanie branży IT, odbędzie się już niedługo w Krakowskim Parku Technologicznym.

Zobacz też: Informatyka - co powinieneś wiedzieć o tym kierunku studiów?

IT Poland Meeting, prestiżowe spotkanie branży ITIT Poland Meeting

IT Poland Meeting to jedno z najważniejszych wydarzeń w Polsce, które skupia w sobie profesjonalistów, ekspertów, naukowców i entuzjastów technologii informatycznych. To niepowtarzalna okazja do nauki, wymiany doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów w dynamicznym środowisku IT.

Podczas IT Poland Meeting odbędą się  prelekcje, prezentacje i panetel dyskusyjne z ekspertami z dziedzin IT, takich jak sztuczna inteligencja, analiza danych, cybersecurity, blockchain, e-commerce, i wiele innych. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę, dowiedzieć się o najnowszych trendach i innowacjach, oraz zdobyć praktyczne umiejętności.

IT Poland Meeting to także doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych i networkingowych. Spotkanie to przyciąga profesjonalistów z różnych branż, dając możliwość wymiany doświadczeń, nawiązania współpracy, oraz budowania wartościowych relacji zawodowych.

Chcielibyśmy również poinformować, że istnieje możliwość uzyskania dofinansowania na udział w IT Poland Meeting w wysokości 85% na udział w prestiżowej konferencji dla studentów. Aby skorzystać z dofinansowania, musisz być studentem na kierunkach informatycznych lub technologicznych. Pamiętaj, by przychodząc na wydarzenie mieć ze sobą legitymację studencką, by potwierdzić swój status studenta.

Gdzie odbędzie się IT Poland Meeting?

IT Poland Meeting odbędzie się 20.04.2023 w Krakowskim Parku Technologicznym.  To wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko pozwoli na zdobycie nowej wiedzy i doświadczenia, ale także na nawiązanie cennych kontaktów w świecie IT.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Zapraszamy do rejestracji na IT Poland Meeting i do skorzystania z możliwości uzyskania dofinansowania na udział w tym prestiżowym wydarzeniu.

Do zobaczenia na IT Poland Meeting!

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: IT Poland Meeting, spotkanie branży IT, konferencja
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
UPolujKulturę #reaguj
UPolujKulturę #reaguj - znamy szczegóły 5. edycja projektu studenckiego

Wydarzenia organizują studenci Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

konferencja
VI Międzynarodowa Konferencja Naukowa KULTURA POKOJU "Współczesne problemy wojny i pokoju"

Bedzie to okazja do spotkań, dyskusji, a także wymiany poglądów dotyczących poruszanych tematów.

Polecamy
AI Wrocław 2019 - informacje o konferencji Wrocław

Sztuczna inteligencja dla przyszłości jakiej chcemy - poznaj szczegóły wrocławskiego wydarzenia i skorzystaj ze zniżki na bilety!

ML in PL Logo
Virtual Event 2020 od stowarzyszenia ML in PL - informacje o wydarzeniu

Pole do dyskusji i prelekcje o uczeniu maszynowym.

Polecamy
Ostatnio dodane
UPolujKulturę #reaguj
UPolujKulturę #reaguj - znamy szczegóły 5. edycja projektu studenckiego

Wydarzenia organizują studenci Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie.

Popularne