Konkursy - Edukacja

Konkurs „Grasz o staż”

2013-03-22 09:58:27

8 kwietnia upływa termin nadsyłania rozwiązań w konkursie „Grasz o staż”. Stawką w grze są wakacyjne staże w renomowanych organizacjach oraz nagrody dodatkowe: studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia. Aby zaaplikować, wystarczy wejść na stronę www.grasz.pl i rozwiązać od jednego do trzech wybranych przez siebie zadań.

Studenci i absolwenci ciekawi zasad uczestnictwa w konkursie mogą zapoznać się z „Przewodnikiem po 18. edycji konkursu” (www.grasz.pl/przewodnik). Publikacja zawiera między innymi profile wszystkich firm i organizacji, które ufundują praktyki i nagrody w tym roku, wskazówki „jak grać” oraz skróty zadań konkursowych. Ponadto, zainteresowani udziałem mogą uzyskać więcej informacji od organizatorów „Grasz o staż”, którzy są obecni na targach pracy w całej Polsce.

- Zależy nam, aby oferta konkursu była atrakcyjna. Wszystkim stażystom gwarantujemy wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2200 zł brutto za miesiąc stażu w firmie i 1200 zł netto w organizacji pozarządowej. – mówi Anna Łukawska, koordynator konkursu „Grasz o staż” w PwC. - Ponadto, zadbaliśmy o merytoryczny przebieg wszystkich konkursowych praktyk. Szczegółowe opisy zadań stażysty każda organizacja umieściła na stronie konkursu. To wszystko sprawia, że „Grasz o staż” jest jedyny w swoim rodzaju – dodaje.

W 18. edycji „Grasz o staż” uczestnicy mogą wygrać staże na terenie całej Polski między innymi w dziedzinach IT (m.in. Orange Polska, PKO Bank Polski, T-mobile, WP.PL), energetyki (m.in. Grupa ENERGA, PGNiG TERMIKA SA), inżynierii (m.in. GE Engineering Design Center, ORLEN GAZ Sp. z o.o), finansów (m.in. Jeronimo Martins Polska S.A., PwC), marketingu (m.in. BLACK/FRUGO, Microsoft), HR (m.in. Europejski Fundusz Leasingowy S.A., Zakłady Farmaceutyczne Polpharma) czy prawa (m.in. DLA Piper). Studenci i absolwenci zainteresowani zdobyciem doświadczeń w domach mediowych czy agencjach reklamowych będą mieli szansę zagrać o praktyki m.in. w DDB Warszawa, Domu Mediowym Starcom i Universal McCann.

Najwięcej praktykantów zaproszą do siebie Lidl Polska, OBI, Poczta Polska S.A. i Microsoft. W tym roku stażystów przyjmą także Kancelaria Prezydenta RP oraz Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, które jednocześnie po raz kolejny objęło patronat honorowy nad konkursem.

Poza możliwością zdobycia niejednokrotnie pierwszego doświadczenia zawodowego, „Grasz o staż” to szansa na wygranie atrakcyjnych nagród. Organizatorzy dołożyli starań, aby również w tym roku oferta była szeroka. Zagrać można między innymi o tygodniowy intensywny program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii, studia podyplomowe, szkolenia biznesowe, kursy językowe, prenumeraty czasopism oraz nagrody książkowe.

Do udziału w „Grasz o staż” zapraszamy studentów trzeciego, czwartego, piątego  roku studiów jednolitych, studentów trzeciego i czwartego roku studiów I stopnia, studentów studiów II stopnia, a także absolwentów uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30. roku życia.

Bieżące informacje, a także szczegółowa lista oferowanych praktyk, nagród dodatkowych oraz zadań dostępna jest na stronie internetowej www.grasz.pl oraz na www.facebook.com/graszostaz.

ip

Słowa kluczowe: konkurs grasz o staż 2013 studenci absolwenci płatne praktyki staże rynek pracy pracodawcy
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
 • konkurs [0]
  krzysiek
  2013-05-03 20:48:05
  widzieliscie www.accenture.com/pl-pl/landing-pages/Pages/konkurs.aspx maja swietne nagrody do wygrania
 • Re: Re: IT [0]
  Odpowiedź na: Re: IT
  kamil
  2013-04-26 01:06:16
  Bardzo ciekawe staże, naprawdę warto aplikować.
 • Re: IT [0]
  Odpowiedź na: IT
  krawc
  2013-04-26 00:06:44
  no i to całkiem ciekawe oferty mają bo już przejrzałam całą ich ofertę a staż jest płatny
 • Re: IT [1]
  Odpowiedź na: IT
  metric
  2013-04-25 11:59:23
  To ostatnio widziałem, że Grupa Allegro organizuje staże
 • IT [2]
  thor
  2013-04-24 00:59:05
  25 osób przyjmą w grupie IT w jakiej miejscowości ?
 • staż w IT [0]
  kamil
  2013-04-22 17:16:02
  25 osób przyjmą w grupie IT na rożne stanowiska na płatne staże, to chyba lepiej niż taki konkurs :)
Zobacz także
Wyniki konkursu Patchwork ŁÃłdź
Patchwork Łódź - wyniki konkursu architektonicznego

Poznaj zwycięzców i ich projekty na zagospodarowanie terenów wokół dawnych zabudowań kompleksu fabrycznego Karola Scheiblera w okolicy ul. Tymienieckiego w Łodzi.

DIMAQ UNI 2020 - wyniki I etapu konkursu

Zobacz, kto ma szansę na wygraną w konkursie na najlepsza pracę dyplomową z marketingu internetowego!

Informacje o BEST Hacks 2020
Hackathon BEST Hacks 2020 - informacje o wydarzeniu

Weź udział i za pomocą programowania zmień świat na lepszy!

Polecamy
Konkurs Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości na najlepszą pracę o komunikacji strategicznej

Weź udział w konkursie i wygraj stypendium o wartości 10 000 zł!

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o CSR - rozpoczęły się testy online

16. edycja inicjatywy, odbywającej się w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu.

Ostatnio dodane
Wyniki konkursu Patchwork ŁÃłdź
Patchwork Łódź - wyniki konkursu architektonicznego

Poznaj zwycięzców i ich projekty na zagospodarowanie terenów wokół dawnych zabudowań kompleksu fabrycznego Karola Scheiblera w okolicy ul. Tymienieckiego w Łodzi.

DIMAQ UNI 2020 - wyniki I etapu konkursu

Zobacz, kto ma szansę na wygraną w konkursie na najlepsza pracę dyplomową z marketingu internetowego!

Konkurs Ziaja
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.