Konkursy - Edukacja

Kopalnia Talentów AGH 2020 - informacje o finale!

2020-10-06 12:16:26

Po zeszłorocznym sukcesie nowego projektu Uczelnianej Rady Samorządu Studentów Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie Kopalni Talentów AGH, przyszedł czas na kolejną, już drugą edycję! W tym roku organizatorzy musieli zmierzyć się z przeciwnościami, jakie napotkali na swojej drodze z powodu pandemii. Jednakże nie poddawali się i dzięki ich wspaniałej pracy doczekaliśmy się Finału Kopalni Talentów AGH 2020!

Kopalnia Talentów AGH 2020 banerInformacje o Kopalni Talentów AGH

Wydarzenie ma na celu wyłonienie spośród uczelnianej społeczności jednego wyróżniającego się niepospolitymi umiejętnościami studenta lub zespołu. Widowisko, podczas którego można zobaczyć występy uczestników, dostarcza rozrywki wszystkim studentom, pracownikom i absolwentom Uczelni. Dodatkowymi atutami płynącymi z projektu jest możliwość przezwyciężenia przez uczestników lęku przed wystąpieniami publicznymi oraz szansa na zaprezentowanie się na scenie największego klubu studenckiego w Krakowie - Klubu Studio. Zeszłoroczna edycja cieszyła się ogromną popularnością, pomimo że była to pierwsza edycja. Projekt w 2019 roku został uhonorowany nagrodą podczas VII Gali Nagród Środowiska Studenckiego "Pro Juvenes", w kategorii Kultura Studencka, organizowanej przez Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej. 

Kopalnia Talentów AGH 2020

Tej jesieni Finał Kopalni odbędzie się w nieco odmienionej formie. Ilość miejsc na widowni w ACK Klub Studio jest bardzo ograniczona, aczkolwiek widzowie, którzy będą chcieli obejrzeć finalistów na żywo otrzymają taką możliwość. Organizatorzy zapewniają, że sala zostanie przygotowana zgodnie z wymogami sanitarno-epidemiologicznymi obowiązującymi w naszym kraju. Dodatkowo prowadzona będzie profesjonalna transmisja live, którą w zaciszu własnego pokoju będą mogli obejrzeć wszyscy zainteresowani, którzy akurat tego dnia będą poza Krakowem lub zabraknie dla nich miejsc na widowni.

Finał Kopalni Talentów AGH odbędzie się 14 października 2020 roku, start o godzinie 19:00. Tego wielkiego wydarzenia z pewnością najbardziej wyczekują finaliści drugiej edycji. Wśród 10 uczestników, można spotkać muzyków grających na instrumentach, beatboxera, akrobatkę, a nawet magika! Będziemy też mogli podziwiać pokaz ledshow. Wszyscy finaliści prezentują bardzo wysoki poziom, tak więc wybór "Gwiazdy AGH", który należy do jury, wcale nie będzie taki prosty.

Zwieńczeniem talent show będzie występ zwycięzców zeszłorocznej, premierowej edycji Kopalni Talentów AGH - czterech energetycznych dziewczyn z zespołu Pan Tu Nie Stał.

Jak zobaczyć talent show Kopalnia Talentów AGH?

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w wydarzeniu, czy to w formie stacjonarnej, czy zdalnej. Transmisja live odbędzie się za pośrednictwem fanpage'a Uczelnianej Rady Samorządu Studentów AGH na Facebooku (https://www.facebook.com/urss.agh) i będzie otwarta dla wszystkich pragnących zakosztować emocji i wrażeń. Każdy widz będzie miał możliwość oddania głosu na swojego faworyta, a tym samym przybliżenia go do jedynej w swoim rodzaju nagrody publiczności! Widzimy się wkrótce!

ip

fot. materiały organizatora

Słowa kluczowe: talent show Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Kopalnia Talentów AGH, Transmisja, link, 2020
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Wielkie wyzwanie energia 2020
Wielkie Wyzwanie: Energia 2020. Wygraj milion zł w konkursie NCBR!

Skonstruuj własną, przydomową elektrownię wiatrową i zdobądź nagrodę od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

BITEhack 2020 - baner
Hackathon BITEhack 2020 - informacje o maratonie programowania online

3. edycja BITEhack odbędzie się przez sieć. Zapisz się już dziś!

Konkurs FPHI 2020
FutureProofing Healthcare 2020 - wyniki konkursu

Poznaj laureatów tegorocznej edycji konkursu.

Polecamy
Znamy zwycięzcÃłw konkursu o Stypendium Da Vinci!
Poznaj zwycięzców konkursu o Stypendium Da Vinci! Poznań

Znamy zwycięzców konkursu o Stypendium Da Vinci!

Zobacz, kto wygrał konkurs na najlepszą animację!
Znamy zwycięzców konkursu dla studentów Grafiki! Poznań

Zobacz, kto wygrał konkurs na najlepszą animację!

Polecamy
Ostatnio dodane
Wielkie wyzwanie energia 2020
Wielkie Wyzwanie: Energia 2020. Wygraj milion zł w konkursie NCBR!

Skonstruuj własną, przydomową elektrownię wiatrową i zdobądź nagrodę od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

BITEhack 2020 - baner
Hackathon BITEhack 2020 - informacje o maratonie programowania online

3. edycja BITEhack odbędzie się przez sieć. Zapisz się już dziś!

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.