Okiem Studenta - Z życia Uczelni

Student na wakacjach - co można robić w wakacje?

2018-07-06 09:17:24

Student na wakacjach nie zawsze wie, czym się zająć. Dni wolne od zajęć są bardzo dobre dla mózgu – pozwalają odpocząć i nabrać nowych sił na następny rok akademicki. Nie trzeba jednak w taki sposób spędzać całych letnich ferii. Zobacz, co można robić w wakacje!

Jak można urozmaicić studenckie wakacje?Co robić na wakacjach?

Jest wiele pomysłów, które mogą pomóc znaleźć zajęcie na ferie letnie. Studenckie wakacje nie muszą być stratą czasu. Warto pomyśleć o swojej przyszłości i rzeczach, które chcielibyśmy robić w przyszłości.

Praktyki – co można robić w wakacje w domu?

Na studiach trzeba obowiązkowo zaliczyć praktyki zawodowe. Podczas roku akademickiego nie zawsze jest na to czas, dlatego można wykorzystać do tego wakacje. Warto przeszukać oferty branży, w której się obracamy. Może akurat trafi się oferta, której nie sposób odrzucić.

Praca - co robić samemu w wakacje?

Darmowe praktyki mogą być przepustką do zdobycia własnego źródła zarobku. Jeśli jednak będziemy chcieli szybciej zdobyć pieniądze, możemy zacząć szukać stałej lub sezonowej pracy. W końcu każdy zarobiony grosz może się przydać. Będzie to jednocześnie bardzo produktywnie spędzony czas.

Co można robić na morzem?

Planujesz wyjazd na wakacje? Tam też możesz spędzić produktywnie czas. Wiele sklepów i restauracji w nadmorskich miejscowościach poszukuje młodych osób do pracy na okres lata.

Trening - co robić nad morzem?

Czas spędzony nad morzem można też wykorzystać w inny sposób. Zdrowe powietrze i nowe otoczenie sprzyjają również treningom. Jeśli czujesz, że potrzebujesz zrzucić parę kilogramów, zacznij biegać po plaży!

Rozwiń swoje hobby - co robić w wakacje w domu?

Lubisz pisać, robić zdjęcia, nagrywać, projektować lub robić inne rzeczy? Jeśli tak, wakacje są dobrym czasem, aby rozwinąć swoje umiejętności. Przez ten okres można dużo ćwiczyć, a także próbować publikować swoją twórczość w różnych miejscach.

Wakacyjna miłość

Nie znalazłeś jeszcze swojej drugiej połówki? Wakacje to dobry czas, aby pomyśleć nad swoim życiem miłosnym. W trakcie lata relacje kwitną – w tym okresie jest wiele miejsc, w które można się wybrać z drugą osobą.

PW

Fot. Pixabay.com

Słowa kluczowe: co robić na wakacjach, studenckie wakacje, co można robić na wakacjach
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Zobacz, co zmieniło się w zasadach ubiegania się o kredyty studenckie!
Nowe zasady przyznawania kredytów studenckich

Zobacz, co zmieniło się w zasadach ubiegania się o kredyty studenckie!

Zobacz najwaÅźniejsze rzeczy, o ktÃłrych warto pamiętać przed sesją!
O czym warto pamiętać przed sesją egzaminacyjną na studiach?

Zobacz najważniejsze fakty, o których warto pamiętać przed sesją!

Polecamy
Student w pracy, czyli gdzie najlepiej płacą
Student w pracy, czyli gdzie najlepiej płacą

Dowiedz się, na jakich stanowiskach pracodawcy najchętniej zatrudniają młodych, uczących się jeszcze ludzi i w której branży najlepiej płacą?

Gdzie najłatwiej o pracę w wakacje?
Gdzie najłatwiej o pracę w wakacje?

Najłatwiej będzie pracownikom budowlanym, kierowcom, sprzedawcom i osobom zatrudnionym w call center. Polacy poszukujący pracy w okresie wakacyjnym skupiają się jednak na innych zawodach.

Ostatnio dodane
Zobacz, co zmieniło się w zasadach ubiegania się o kredyty studenckie!
Nowe zasady przyznawania kredytów studenckich

Zobacz, co zmieniło się w zasadach ubiegania się o kredyty studenckie!