Wykłady - Z życia Uczelni

Studia Designu w Australi - weż udział w darmowym webinarze!

2021-05-11 11:51:47

Planujesz karierę w branży kreatywnej? Chcesz zdobyć prestiżowe, międzynarodowe wykształcenie i poznać światowe trendy? Organizatorzy zapraszają do świata kreatywnej wiedzy i nieograniczonych możliwości w Australii już we wtorek, 18 maja o godz. 20:00.

Studia w Australii

Czego będzie dotyczyć wydarzenie?

Podczas wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję poznania studiów i kursów zwiazanymi z Design & Creative Technology. zaliczaja sie do nih m.in.: Graphic Design, Interior Design, Film & Video, 3D Design and Animation, Game Design, Photo Imaging, UX and Web Design czy Branded Fashion

Organizaotrzy zapowidzeli, że gościem specjalnym wydarzenia Igor Velicky z Billy Blue College of Design na Torrens University Australia, który opoowie o warunkach rekrutacji, programów stypendialnych oraz opowie o życiu australijskich studentów. Dodatkowo każdy uczestnik będzie miał możliwość pozanania programu "Study & Work in Australia" oraz dowie się, jak z australijskim tytułem licencjata lub magistra rozpocząć artystyczną karierę na antypodach.

Billy Blue College of Design

Billy Blue College of Design zarządzany przez Torrens University Australia to australijska uczelnia, która:

  • specjalizuje się w dziedzinach Design & Creative Technology - dostarcza praktycznych umiejętności w oparciu o innowacyjne podejście i najnowsze technologie
  • gwarantuje energiczne, interaktywne środowisko pracy - posiada nowoczesne i inspirujące campusy w Sydney, Melbourne oraz Brisbane
  • współpracuje ze światowymi top firmami oraz doświadczonymi liderami w branży kreatywnej
  • umożliwia studentom pracę nad międzynarodowymi projektami m.in. dla takich marek jak Vogue, Revlon, BlowFish Studios, IBM i wiele innych.
ip/BS
fot. materiały organizatora
Słowa kluczowe: studia w Australii, webinar, uniwersytet, online
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Plakat Dnia Przedsiębiorcy
Dzień Przedsiębiorcy z UMCS - informacje o wydarzeniu

Zobacz, co będzie się działo podczas Dnia Przedsiębiorcy organizowanego przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Czy zmartwychwstanie to fake news
"Porozmawiajmy o... Czy zmartwychwstanie to fake news?" - spotkanie online [kwiecień 2021]

Kolejna edycja rozmów organizowanych przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Akademickie.

Polecamy
"Open IT - zacznij karierę w IT" - webinaria WSB w Warszawie

Na przełomie czerwca i lipca 2020 r. czekają nas ciekawe wykłady online przygotowane przez Wyższą Szkołę Bankową w Warszawie.

Wydarzenie odbędzie się 16 marca 2019 roku.
Dzień Odkrywców Kampusu Ochota UW - program wydarzenia Warszawa

Wydarzenie odbędzie się 16 marca 2019 roku.

Polecamy
Ostatnio dodane
Plakat Dnia Przedsiębiorcy
Dzień Przedsiębiorcy z UMCS - informacje o wydarzeniu

Zobacz, co będzie się działo podczas Dnia Przedsiębiorcy organizowanego przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!