Wykłady - Z życia Uczelni

Znani psychologowie zagoszczą w Strefie Psyche SWPS [PROGRAM]

2014-11-13 10:40:54

Polityce w Warszawie, miłości we Wrocławiu, dietetyce w Sopocie i rozwojowi osobistemu w Poznaniu będą poświęcone spotkania w ramach projektu Strefa Psyche SWPS. Wśród prowadzących wykłady i warsztaty są mistrzowie polskiej i światowej psychologii. Wstęp wolny.

Pierwszy wykład w Warszawie (ul. Chodakowska 19/31) pt. "Czy władza zmienia człowieka?" wygłosi prof. Bogdan Wojciszke 16 listopada 2014 r. o godz. 17.00. Dzień później, 17 listopada 2014 r. o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie z prof. Jonathanem Haidtem, światowej sławy psychologiem społecznym, prekursorem psychologii moralności. Na polskim rynku właśnie ukazała się jego najnowsza książka „Prawy umysł. Dlaczego dobrych ludzi dzieli religia i polityka?”, która w USA jest Bestsellerem New York Timesa 2013. Jego wykład podczas TED Talks dotyczący moralnych korzeni poglądów liberalnych i konserwatywnych cieszył się dużą popularnością  w internecie.

Czy prawdziwa miłość istnieje? Jak stworzyć partnerski związek oparty na bliskości i zaufaniu? Czy można być ciągle zakochanym? Na te pytania odpowie podczas spotkania we Wrocławiu dr hab. Katarzyna Popiołek, prof. SWPS. Wykład odbędzie się 27 listopada o godz. 17.00 przy ul. Ostrowskiego 30b.

Dla osób zainteresowanych rozwiązywaniem konfliktów w życiu zawodowym, prywatnym czy w lokalnych społecznościach zorganizowany będzie warsztat technik mediacji. Wydarzenie odbędzie się 25 listopada o 17.30 w siedzibie SWPS Wrocław. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy prowadzone są na stronie www.swps.pl/strefa-psyche w zakładce „Aktualności”.

Cykl spotkań Strefa Psyche SWPS odbywa się co miesiąc od października 2014 r. do czerwca 2015 r. w pięciu miastach: Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Sopocie i Katowicach. W tym roku, podczas drugiej edycji projektu, odbędzie się blisko 100 spotkań.

Projekt skierowany jest przede wszystkim do osób dorosłych, które są zainteresowane psychologią, samorozwojem, poprawą jakości swojego życia oraz uzupełnianiem swoich kompetencji zawodowych o praktyczną wiedzę psychologiczną.

Projekt Strefa Psyche jest współfinansowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

HARMONOGRAM

Sopot

14 listopada 18.00 Joanna Skałecka „Zdrowa żywność – HIT czy KIT?” (warsztat)

Poznań
15 listopada 11.30 Wojciech Eichelberger „Jak być kreatywnym” (wykład)
18 listopada 17.00 dr Mirosława Anna Leopold „Coaching - czym jest i jakie metody wykorzystuje wspierając rozwój osobisty” (warsztat)

Warszawa
16 listopada 17.00 prof. Bogdan Wojciszke „Czy władza zmienia człowieka?″ (wykład)
17 listopada 15.00 prof. Jonathan Haidt „Two stories about capitalism: why people are so morally divided by economic questions” (wykład)
22 listopada 13.00 prof. Wojciech Cwalina „Marketing polityczny jako narzędzie manipulacji″ (wykład)

Wrocław
25 listopada 17.30 Manuela Pliżga-Jonarska "Jak rozmawiać, żeby wyjść z konfliktu" (warsztat)
27 listopada 17.00 prof. Katarzyna Popiołek „Trudne czasy dla bliskich związków” (wykład)

Więcej informacji na stornie www.swps.pl/strefa-psyche.

ip

Słowa kluczowe: strefa psyche swsp wrocław warszawa poznań sopot wykłady program zapisy harmonogram
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
"Inżynier Przyszłości: Influencer i Lider" - webinar Forum Inżynierów Przyszłości

Mimo przeciwności, czasy pandemii stwarzają szansę na rozwój przedsiębiorczości.

"Open IT - zacznij karierę w IT" - webinaria WSB w Warszawie

Na przełomie czerwca i lipca 2020 r. czekają nas ciekawe wykłady online przygotowane przez Wyższą Szkołę Bankową w Warszawie.

Webinarium "Diety przyczyną otyłości?" - Wyższa Szkoła Zdrowia w Gdańsku zaprasza!

Wykładowczyni WSZ mgr Anna Szymborska wytłumaczy, jak dieta może wpływać na naszą wagę.

Polecamy
Panel ekspercki "How Asian countries are winning the fight against COVID-19?"

Fundacja Lotus League zaprasza na panel ekspercki online, w którym poznamy analizę tego, jak kraje w Azji poradziły sobie z epidemią.

Zachodnie Forum Gospodarcze 2019 - szczegóły wydarzenia

Wydarzenie to ma już ugruntowaną pozycję w otoczeniu biznesu i na stałe wpisało się w promocję gospodarczą województwa lubuskiego.

Ostatnio dodane
"Inżynier Przyszłości: Influencer i Lider" - webinar Forum Inżynierów Przyszłości

Mimo przeciwności, czasy pandemii stwarzają szansę na rozwój przedsiębiorczości.

"Open IT - zacznij karierę w IT" - webinaria WSB w Warszawie

Na przełomie czerwca i lipca 2020 r. czekają nas ciekawe wykłady online przygotowane przez Wyższą Szkołę Bankową w Warszawie.

Konkurs Ziaja
Popularne
Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Top 20 najlepszych klubów Wrocławia
Top 20 najlepszych klubów Wrocławia Wrocław

Grupa specjalnie przez nas wyselekcjonowanych bestii imprezowych wybrała dla was najlepsze kluby dla studentów we Wrocławiu. Oto wyniki!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.