Organizacje studenckie - Z Organizacji

Jubileuszowa edycja Koncertu Świątecznego SGH!

2021-11-30 10:38:27

XV Świąteczny Koncert SGH zbliża się wielkimi krokami! Podczas dotychczasowych edycji zebrano ponad 300 000 zł i obecnie jest to prawdopodobnie największa studencka akcja charytatywna w Polsce. W tym roku Świąteczny Koncert SGH wspiera Fundację “poDRUGIE”, która wyciąga pomocną dłoń do młodzieży i młodych dorosłych (18–25 lat) zagrożonych i dotkniętych kryzysem bezdomności. Oprócz wielkiego koncertu studenci będą mogli wziąć udział w licznych akcjach towarzyszących – licytacjach charytatywnych, kolacjach z gwiazdami oraz aukcjach internetowych.

XV Świąteczny koncert SGHWielki koncert!

Koncert odbędzie się 14 grudnia w warszawskim Palladium. Co roku gromadzi on około 2 tys. osób – nie tylko studentów, lecz przedstawicieli każdego pokolenia. Na scenie wystąpią utalentowani artyści z warszawskich uczelni, a także goście specjalni. Oprócz świątecznych przebojów w ciekawych aranżacjach na gości czekają kawiarenka, loteria oraz licytacje na żywo! Wstęp jest całkowicie wolny, choć istnieje również możliwość zakupienia biletów VIP (więcej informacji już wkrótce na stronie: www.swiatecznie.org)!

Dom, którego nie ma.

Cały przychód z licytacji oraz z datków zebranych podczas koncertu zostanie przekazany na rzecz fundacji „poDRUGIE”, która pomaga młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym, patologią i bezradnością. Ze wsparcia korzystają przede wszystkim byłe wychowanki i wychowankowie domów dziecka, rodzin zastępczych i placówek resocjalizacyjnych. Takie osoby, po osiągnięciu pełnoletności, często nie mają miejsca, w którym mogą się usamodzielnić. Fundacja tworzy dla nich dom i przygotowuje młodych ludzi do dorosłego życia.

ip

Słowa kluczowe: Koncert świąteczny SHG, poDRUGIE,
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Co mi siedzi w głowie - szczerze o zaburzeniach psychicznych Kraków

Dowiedz się, jak zatroszczyć się o swój komfort życia.

Hacknarök VI już wkrótce!

Sprawdź, do kiedy trwają zapisy!

Jubileuszowa edycja Koncertu Świątecznego SGH!

Dowiedz się więcej o największej studenckiej akcji charytatywnej w Polsce.

Polecamy
Culturiosity - szczegóły inicjatywy promującej wymiany studenckie Lublin

Erasmus+ to świetna okazja na zdobycie cennych doświadczeń, ciekawą podróż i poznanie innych kultur. Dlaczego więc więcej osób się na nie nie decyduje i czy jest się czego bać?

Wydarzenie odbyło się w dniach 23-25 listopada 2018 roku.
III Wigilia PTSF - relacja z wydarzenia [FOTO] Sosnowiec

Wydarzenie odbyło się w dniach 23-25 listopada 2018 roku.

Polecamy
Ostatnio dodane
Co mi siedzi w głowie - szczerze o zaburzeniach psychicznych Kraków

Dowiedz się, jak zatroszczyć się o swój komfort życia.

Hacknarök VI już wkrótce!

Sprawdź, do kiedy trwają zapisy!

Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.