Wykłady - Z życia Uczelni

Już niedługo odbędzie się Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów "OMatKo!!!"

2021-10-25 14:33:37

Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów “OMatKo!!!” znów powraca, żeby zgotować Wam kolejną porcję naukowych emocji! Liczne prelekcje, konkursy oraz integracja online, to tylko kilka atrakcji, które będą czekać na uczestników w weekend 27-28 listopada

OMatKo- ogólnopolska konferencja

Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów "OMatKo!!!"

Jest to największe matematyczne wydarzenie skierowane do studentów i doktorantów w Polsce, którego celem jest przedstawienie intrygujących zagadnień, wyników badań i wspólne dzielenie się swoją pasją do Królowej Nauk z innymi studentami. Tę niepowtarzalną konferencję tworzą wszyscy uczestnicy! Największą grupę będą stanowić słuchacze, dzięki którym, jak co roku, atmosfera jest niepowtarzalna. Jednak aktywniejsi uczestnicy również będą mieli pole do popisu. Ponieważ właśnie “OMatKo!!!” daje chętnym możliwość, by wejść w buty prelegenta! Wystarczy wysłać swój pomysł na prelekcję, a następnie po pozytywnym rozpatrzeniu przez komisję, przygotować się do wystąpienia. 

"OMatKo!!!" po raz kolejny online

Ósma odsłona konferencji odbędzie się już po raz drugi online. Będzie to wspaniała okazja, by z kubkiem gorącej herbaty oddać się w objęcia matematyki. Szczegóły znajdziecie na stronie http://prac.im.pwr.edu.pl/~omatko/, śledźcie nas na Facebooku https://web.facebook.com/omatkopwr/oraz Instagramie https://www.instagram.com/omatko.pwr/.

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: OMatKo!!!, Ogólnopolska Konferencja Matematyczna
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
cmd
Capital Market Days - program wydarzenia

Co wydarzy się podczas Capital Market Days?

Wykład
Wykład "Kanały jonowe jako sensory dotyku i temperatury - Nobel 2021" na UMCS

Zobacz, czego będzie dotyczył wykład prowadzony przez prof. dr hab. Kazimierza Trębacza.

Polecamy
Panel ekspercki "How Asian countries are winning the fight against COVID-19?"

Fundacja Lotus League zaprasza na panel ekspercki online, w którym poznamy analizę tego, jak kraje w Azji poradziły sobie z epidemią.

Sukces w Biznesie w SAN, w Łodzi - spotkanie z Małgorzatą Rosołowską-Pomorską Łódź

Społeczna Akademii Nauk daje szansę na rozmowę z właścicielką marki ADRIAN.

Polecamy
Ostatnio dodane
cmd
Capital Market Days - program wydarzenia

Co wydarzy się podczas Capital Market Days?

Popularne