Kursy i szkolenia - Edukacja

Zaprojektowani 2022. Krakowskie Spotkania z Dizajnem

2022-11-15 08:52:12

Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem to coroczna impreza organizowana od 2014 r. przez Krakowskie Szkoły Artystyczne we współpracy z Miastem Kraków. To jedna z najciekawszych inicjatyw skierowanych do pasjonatów dobrego dizajnu, przedstawicieli branży kreatywnej, designerów, architektów, rzemieślników oraz wszystkich kochających sztukę.

 Krakowskie Spotkania z DizajnemCo jest hasłem tegorocznej edycji?

Podążając za ubiegłorocznym motywem przewodnim jakim był eko dizajn, hasłami tegorocznej edycji stały się “Zielone projektowanie” oraz “Jesteśmy w zgodzie z naturą”. Projektowanie przyjazne środowisku wymaga wykorzystania wiedzy z różnych dziedzin, dlatego stale poszerzamy obszar naszych zainteresowań, otwieramy się na nowe tematy oraz nową publiczność.

W programie Zaprojektowani 2022 znalazły się wykłady (również w językach ukraińskim i angielskim), debaty i panele dyskusyjne oraz porady architektów. Otwarte dla szerokiej publiczności wydarzenia poruszające tematy związane z projektowaniem wnętrz oraz mody pozwolą na swobodną wymianę doświadczeń. Będą również idealną okazją do nawiązania kontaktów, dyskusji oraz poszerzenia wiedzy.

Stałym punktem programu są również darmowe warsztaty, na które zapraszamy! Pod okiem specjalistów (m.in. wykładowców i absolwentów Krakowskich Szkół Artystycznych) możecie nabyć nowe umiejętności oraz posłuchać praktyków związanych z szeroko pojętym dizajnem.

Kogo usłyszymy podczas tegorocznych warsztatów i wykładów?

Wśród gości tegorocznej edycji znaleźli się m.in. prof. Władysław Pluta - wybitny autor plakatu, dr Agnieszka Łakoma - Plastyk Miasta Krakowa, Margaret Larmuth - szwajcarska artystka, Marco Mazzei - rzeźbiarz, Roger Cooper - architekt, dr Olga Nowicka - projektantka, Aneta Wądrzyk (Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon), oraz dr inż. Krzysztof Kapała (Ogród Botaniczny UJ).

Stawiając na międzynarodową współpracę będziemy również gościć m.in. uczniów z Lwowska Zawodowego Kolegium Kultury i Sztuki.

Wystawy podczas tegorocznej edycji Zaprojektowanych

Kolejnymi wydarzeniami towarzyszącymi będą wystawy: „Fotoprzestrzenie”, na których zobaczymy zdjęcia oraz projekty młodych artystów ze Szkoły Kreatywnej Fotografii, Szkoły Wnętrz i Przestrzeni oraz Szkoły Visual Merchandisingu. Zapraszamy również na wernisaż „Create Communicate Cooperate” w Istituto Italiano di Cultura Cracovia, na którym zaprezentujemy prace fotograficzne studentów Poliarte Accademia di Belle Arti e Design oraz Szkoły Kreatywnej Fotografii.

Nowością w programie są wycieczki edukacyjne do różnych krakowskich instytucji. Wspólnie odwiedzimy Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, Włoski Instytut Kultury oraz Małopolskie Centrum Nauki Cogiteon. 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny - obowiązuje rejestracja.

Festiwal Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem wystartuje 21 listopada i potrwa do 27 listopada. Wydarzenie jest organizowane w ramach cyklu Sztuka do Rzeczy.

Poznaj pełen program:  www.zaprojektowani.ksa.edu.pl

www.ksa.edu.pl

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: Zaprojektowanie, warsztaty, wykłady, wystawy, Krakowskie Spotkania z Dizajnem
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Finance Week 2019 na Uniwersytecie Łódzkim - informacje o wydarzeniu Łódź

Poznajcie szczegóły wyjątkowego tygodnia pełnego nauki i atrakcji w Łodzi!

Rejestracja trwa do 2 grudnia 2018 roku.
Trwa rejestracja do II edycji projektu "Akademia Liderek Biznesu" Warszawa

Rejestracja trwa do 2 grudnia 2018 roku.

Polecamy
Ostatnio dodane
zaprojektowani
Zaprojektowani 2022. Krakowskie Spotkania z Dizajnem

Zielone Projektowanie. Jesteśmy w zgodzie z naturą.

Popularne
Zobacz, jak złoÅźyć podanie i zrezygnować ze studiÃłw!
Jak zrezygnować ze studiów? - Wzór podania i skreślenie z listy studentów

Zobacz, jak złożyć podanie i zrezygnować ze studiów!

Wzór umowy najmu
Wzór umowy najmu

Zobacz wzór umowy najmu! Wystarczy uzupełnić dane i gotowe!

Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!
Oto 28 najlepszych kierunków studiów w Polsce!

Najlepsze kierunki studiów realizowane na uczelniach w całej Polsce zostały wyłonione do specjalnego dofinansowania z nowej dotacji projakościowej.