Konferencje - Z życia Uczelni

Zbliża się konferencja matematyczna "OMatKo!!!"

2023-09-06 13:26:36

Dużymi krokami zbliża się do nas kolejna edycja Ogólnopolskiej Matematycznej Konferencji Studentów “OMatKo!!!”. Po raz dziesiąty przepełniona będzie fascynującymi, naukowymi zagadnieniami. Liczne prelekcje, wykłady, konkursy oraz integracja, a wszystko to w towarzystwie innych pasjonatów Królowej Nauk na Politechnice Wrocławskiej w dniach 1-3 grudnia 2023.

logotyKonferencja matematyczna “OMatKo!!!”

“OMatKo!!!” jest największą konferencją matematyczną w Polsce skierowaną do studentów i doktorantów, zapewniającą rozwój naukowy i możliwość przedstawienia własnych badań. Każdy ochotnik będzie mógł wygłosić referat bądź też przedstawić wybrane zagadnienie w formie plakatu. Do prezentacji mogą zgłaszać się również koła naukowe, przybliżając swoje zainteresowania innym uczestnikom. Oprócz tego będzie to wspaniała okazja, aby poznać potencjalnych pracodawców oraz porozmawiać z osobami o podobnych zainteresowaniach. “OMatKo!!!” to przede wszystkim uczestnicy, którzy zarówno w roli słuchacza, jak i prelegenta tworzą wyjątkową atmosferę.

Więcej szczegółów pojawiać się będzie od września na social mediach konferencji. Aby niczego nie przegapić, zachęcamy do śledzenia:

ip

fot. materiały prasowe

Słowa kluczowe: konferencja matematycza, OMatKo!!!, studia
Komentarze
Redakcja dlaStudenta.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.
Zobacz także
Polecamy
Ogólnopolska Konferencja "Włącz się na PR" - informacje o wydarzeniu Kraków

Poznaj tajniki nowoczesnego marketingu dzięki występom specjalistów z branży i dyskusji na temat najnowszych trendów w PR.

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Forum Rozwoju Ekonomicznego Polski" - informacje Kraków

II Ogólnopolska Konferencję Naukową "Forum Rozwoju Ekonomicznego Polski".

Polecamy
Ostatnio dodane
festiwal nauki
Już niedługo odbędzie się Festiwal Nauki!

Poznaj szczegóły wydarzenia.

omatko
Zbliża się konferencja matematyczna "OMatKo!!!"

Poznaj szczegóły wydarzenia.

Popularne